Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 44 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я болею этой профессией, и мне безумно хотелось учить и познавать информацию по профессии. Преподавательский состав на моей специальности - Профессионалы с большой буквы, большинство в прошлом или настоящем - практики. Каждый преподаватель старался донести материал до студентов максимально используя жизненные ситуации и примеры из практики. Колледж старался наладить как можно больше связей с предприятиями и возить нас на практику. На современных предприятиях студенты никому не нужны, таковы реалии. Но практических знаний нам дали достаточно. Вопрос в том, кто хотел их усвоить и потом применять, а кому было на это откровенно плевать. Каждый преподаватель няньчился с студентами, как с детьми, помагали, верили и любили каждого студента. Я очень благодарна всем и каждому, кто был рядом в эти годы. По поводу условий обучения и проживания, комментарии слишком преувеличены. У меня была возможность переехать из общежития в съемную квартиру, но я принципиально жила в общежитии.

,

Закончила данное учебное заведение 2 года назад с красным дипломом. Читаю комментарии и ужасаюсь. В этот колледж поступала целенаправленно на специальность "Ветеринарная медицина" из Киева, прожила в общежитии 4 года. За это время ни одного раза не пожалела о своем решении поступить именно сюда. История длинная, начну с того, что поступила я на контактную форму обучения. Спустя 1 год появилась возможность перевестись на бюджет, но увы на это место поступил сирота. Через год опять была возможность перейти на бюджет , но перевели студента по льготе АТО. В тот момент мой средний бал был 5.0 из 5.0 возможных. Директор написала письмо в Министерство, что бы выделили места для студентов отличников. И таки да, свершилось, меня перевели на бюджет. За 4 года я ни заплатила ни одной копейки взяток, и никто этого не требовал. Чаще наоборот, все преподаватели отказывали студентам, которые хотели дать взятку и ничего не сдавать, и заставляли учить материал.

,

Як і всі студенти, постійно сиджу в соц. мережі. Прочитала попередній коментар і задумалась, а чим такий поганий ТЕК БНАУ? Як на мене, то мені тут комфортно і подобається. І на парах я отримую багато інформації, і мені цікаво!!! Якщо чесно, то мене спочатку теж не цікавила "обрана" моїми батьками професія, але тіж самі "погані" викладачі" зацікавили і я стаю фанатом. І взагалі, хто хоче - той вчиться, а не шукає негатив. І для мене роки навчання в ТЕК БНАУ теж будуть незабутні, але в хорошому розумінні!!!

,

Дуже багато вимагають, особливо коли мова йде про гроші. Здай на прибирання, на коледж, на подарунки, здай туди, сюди, братові, дідові. А коли в тебе цих грошей немає, просто начинаютьдіставати. Подруга с ветеринарного віділення здавала на сесію 50 грн, навіщо - ніхто не знає. Паралельна група ветеринарів здавала по 70. Навчання не якісне, і його організація не краще. Про гуртожитки я взагалі мовчу. Вихователю лишнього слова сказати неможна, умови для прожиття погані. Гаряча вода тільки по розкладу, і то якщо встигнеш. В душ пускають тільки з 15:00 і до 20:00, тільки два рази в тиждень, бо вівторок і четвер - дівчачий день. Взимку холодно і сиро. Дожився до того, що в мене почали красти їжу. Це незабутні роки в ТЕК БНАУ

,

Не можу сказати, що коледж зовсім поганий, але і мінусів в ньому багато. Насамперед - викладачі. Дехто є дійсно дуже крутий і який зможе навчити, є і такі собі. Більшість викладає монотонно і не цікаво - просто отвратно слухати. Але саме більше мене вразило те, що мені занижували оцінки з української мови та літератури. З 10 балів я перейшов на 6, ось якимось таким невідомим мені чином, саме смішніше те, що директорські контрольні я писав на 8-10, а за семестр чомусь ставили шість. Я навіть знаю цьому пояснення: Вчителька української мови знайшла собі "любімчиків", а всі інші погані, яке наші батьки без жалю запихнули в їхній шикарний коледж. Коли в нас була вчителька з літератури, в мене з нею було 9-11 балів, це при тому що я просто слухав її лекції, коли на другому курсі в нас почала і мову і літератури викладати ця сама вчителька з мови, то з 10 балів літератури я перейшов на сім.

,

Як випускниця коледжу, хочу висловити своє обурення щодо умов проживання і навчання. Років 15-20 "дирки" замість санвузлів - звучить навіть смішно. В гуртожитку створені комфортні умови для проживання. Але в кожної людини свої вимоги до комфорту і вона завжди може бути незадоволеною. Повірте, впродовж всіх чотирьох років навчання у мене та моїх батьків нарікань не було. Спогади про навчання тільки хороші і всім рідним та знайомим я рекомендую здобути професійну базу знань саме тут. Тому що саме тут дають основи теоретичного і практичного навчання, що дуже відчулося в подальшому навчанні і роботі. І мене дуже здивували (інші коментарі) про побори.Реально я про це не чула. І дуже прикро читати подібне...

,

Я закончила техникум в 1975 году. У меня остались самые прекрасные воспоминания о наших преподавателях, а особенно о классном руководителе Лебедевой Нине Изотовне. Спасибо им большое и низкий поклон. После учебы в Белоцерковском техникуме мне учиться в институте было очень легко. Ни о каких поборах, взятках и речи не было. Ребята, позорьте техникум, ибо позоря его вы позорите сами себя.
передаю привет всем выпускникам 1975 года.

,

Заканчивала колледж экономическое отделение), когда он еще был техникумом, в 2003 году.
Попасть просто даже на платные места было почти нереально. Почти всех "всунули" родственники. Коррупция в колледже ТЕК БНАУ состояла еще и в том, что детки-племянники-родственники пользовались особыми условиями. Или учились на бесплатном, не блистая знаниями или получали бонусы в виде грантовых стипендий.

Преподаватели на экономическом отделении были нормальные. Не скажу, что идеальные, нет. Были среди них и слабые. Один из таких мог всю пару с о студентами не по теме разговаривать.

Студентов с подачи представителя администрации постоянно кошмарили обязательными походами в органный, на квн и прочие мероприятия, предварительно в принудительном порядке, собрав с них деньги на билеты.

,

Закінчивши цю "бурсу" можу сказати про неї пару слів. По перше якщо в тебе є гроші то нічого іншого тобі не треба, є встановлені такси по котрим ставляться більшість оцінок, самостійно заробити бали повністю можливо но не сподівайтесь що педагоги вам в цьому допоможуть. Звичайно є майстри своєї справи та під загальною давкою ініціатива в них вбита. Про гуртожиток достатньо сказати що кожного ранку вас будитимуть крики з рупора, двері вивалюються з рам, а щоб поспати вам в чотири години ночі прийдеться іти на розборки щоб виключили баси від яких трясуться стіни, ах да і в туалет ви не сходите, замість унітазів дирки в підлозі котрі вічно заляті і засипані. Навіть не знаю що добавити. Іти сюди можна тільки якщо вам треба корочка за гроші і ви любите "опрокинути чарочку" з вашими преподами.

,

Дуже хороший коледж. Класні вчителі, справді дають багато знань. Дуже рада що тут навчаюся.

,

Натрапив на цей сайт і напишу свою думку про цей заклад (я навчався коли це був технікум багато років тому на економічному відділені). Почуття після навчання залишились двоякі. По-перше навчання було важким, потрібно було вивчати конспекти майже напам'ять. Більшість викладачів мені подобались, особливо молоді, які дійсно заставляли навчатись. По-друге, сильно кидалась в очі низька якість відбору учнів, чверть з яких, на моє переконання взагалі повинні були вилетіти з закладу після першої сесії, величезна кількість пропусків, не хочуть навчатись, тільки якісь міжусобиці. Можу точно сказати, що платити за здачу предметів мене ніхто не змушував, я гарно навчався і не здавав жодної сесії, тому що автоматично звільнявся від її здачі. Тому, я думаю, кожен знайде своє, хто погано вчиться знайде кому заплатити, хто прийде за знаннями - отримає їх. Одне що обурює, це те що самі гірші дегенерати, які дійсно повинні навчатися максимум в профтехучилищах пішли навчатись далі в Аграрний університет.

,

Дуже рада, що прийшла навчатися саме сюди! Прекрасний коледж, гарні викладачі. У мене дуже хороша група, знайшла багато друзів. Розумію, що в університеті після коледжу буде навчатися набагато легше. Не розумію негативних відгуків про коледж. Я просто впевнена, що пишуть це люди, які не звикли вчитися (бо тут це заставляють робити), або яких вигнали за двійки і прогули!

,

ви ще 13 бурсу не бачили я там учився це горе а не заклад

,

Тут навчаються тільки дійти яких запроторюють батьки (бо самі навчались в таких же бурсах), або діти з різними захворюваннями накшталт: ДЦП, Даунізм, Шизофренія. Таке врження що коли закривали 19 школу всіх хто там навчався перевели сюди, Бурсовиків змушують ходить по школам і піарить цей заклад, у висновку ми бачимо, як все шкільне бидло сходиться в одне місце, і продовжує свою деградацію.

,

Мій син закінчив у січні 2015 р. Навчався добре на бюджеті, здобув спеціальність :"переробка та консервування м'яса та м'ясних продуктів". За 3,5 роки навчання від сесій звільнявся по поточних оцінках і виходив на стипендію, все було добре до випуску. Почали збирати гроші на подарунки викладачам і коледжу по 200 грн. з випускника. Одна група здали по 200, друга група по 150 грн., третя група по 100 грн. (здали діти хто скільки зміг так їх гризли за ці гроші до випуска). Випуск пройшов , нібито все класно, але не так то було. На випуску не дали дипломи (не були готові це не по вині коледжу) тільки видали додатки. У березні уже готові дипломи, діти пішли до Зав. технологічним відділенням, щоб вона підписала обхідні листи, а вона не підписує бо ви не здали гроші на подарунок коледжу, а відповідно без обхідного ніхто не віддасть диплом. Так що ви думаєте директор про це не знає. От Вам і прозоре навчання!

,

не нравиться, очень растроен, что сюда поступил...( все построено на взятках

,

Викладачів загальносвітніх предметів.
Серед таких викладачів варто виділити двох: Рисаченко Г.О. та Рой Н.М. пройшов тривалий час, але і досі памятаю їх лекції..
З приводу гуртожитків, тут дійсно є недоліки. Їх зовнішній вигляд не досить таки і хороший, але мінімальні умови для життя є. А решта залежить, перш за все, від самого мешканця. По житєвому досвіду знаю, що умови значно покращуються після приходу куратора "погостювати"..
Коледж багато чого мене навчив..І це не тільки економічна, а і якісь "особисті" чесноти..
Куратор, після делікатної розмови, стимулювала до навчання, так на 1-му курсі докладав максимум зусиль, щоб отримати 3, вже на 3-му з легкістю навчаюсь на 4-5..
Я б з упевненістю порекомендував ТЕК БНАУ своїм знайомим!

,

Вважаю так, бо не бачу обгрунтування відгукам, в яких йдеться про корупцію, недосконалу базу знань і т.п.(навчаюсь вже 3-й рік).
Поясню:
Перш за все, якщо є бажання вчитись, то можна "навчитись" і самому, якщо такого бажання немає, то тут жодний викладач не допоможе!
З приводу корупції: за 2,5 роки навчання я жодного разу не зустрічався з нею. Викладачі не вимагають грошей, якщо ти вчишся, або хоча б намагаєшся це робити! Ніяких благодійних внесків і обов'язкових платежів!
Повторюсь, є бажання - вчись безкоштовно!
За роки навчання не мав жодного конфлікту з викладачами, всі ставляться лояльно. Що найбільш подобається, у викладачів, то це почуття гумору, яке вони поєднують з вмінняв викладати, що в свою чергу дає можливість мати хоч якесь розуміння у хмарі всієї інформації..
Але це стосовно викладачів економічного факультету та..

,

Як мона цю отбиту бурсу назвать коледжом, я не знаю яким треба буть розумово відсталим, щоб сюди поступити(чи вітдать дитину). Здавайте ЗНО та ідіть в нормальні ВНЗ. А цей заклад - для зброда.

,

Я навчаюсь на 3-му курсі, і за три роки я не чула, що хтось іде з коледжу, бо йому тут не подобається! Жоден викладач за всі ці роки ніяких хабарів з нас не вимагав. Викладачі всі дуже хороші, пояснюють круто, все зрозуміло... До нашого куратора постійно приходять випускники, кажуть, що дуже сумують за коледжем.... А це мені здається про щось говорить.... якщо не хочете вчитись, то не потрібно поливати брудом навчальний заклад!!!

,

про взятки знают только двоюшники, тп и маминькины сыночки! либо просто любопытные. если вам сказали сделать взятку, то у вас не хватает ума самому сдать. нормальному студенту этого не скажут! а ставить оценки за то, что вы соизволили на пару прийти вам никто не будет! я лично учусь на 3 курсе и всем довольна!! а такие нюни как сдесь писали только группу в низ тянут! и куратору неприятности создают

,

Ужасный колледж, я ни кому его не стану советовать, сплошная коррупция, мы просто сидим и протираем штаны,знаний не дают, за мои 2 года учебы ушло 3 учителя англ.яз. Новенькие учителя которые сюда попадают стараются убежать,из моей группы ушло 4 студента по своей воле ,потому что они были разочарованы. По своему опыту скажу , хочешь учится- плати, не хочешь, все равно плати. Стипендию здесь получают первые пол года,потом вас завалят, остаются со стипендией тот кто уж очень хорошо ложет на лапу . Общежития ужасны ,столовая отвратительная. Слишком уж большую рекламу сделали на эту бурсу . Я 100500 раз пожалел что поступил сюда. Колледж действительно рушит мечты, не отдавайте сюда своих детей ,вы покалечите им жизнь. Если не верите то поспрашивайте в живую, мне очень жаль что я так не смог этого сделать ,прочитал инфу на сайте и повелся ,на самом деле этот колледж ненавидят многие

,

Найкращий колледж)

,

Коледж чудовий....Але прикро,що при вступі не ціняться знання..Чомусь дивно,як можуть діти,які в школі навчалися посередньо,поступають до коледжу,набираючи на іспитах "9"-"12" балів...А ті,що навчалися добре,чомусь не змогли набрати...Це зрозуміло навіть "дурневі",що немає справедливості...Задумайтесь,яких спеціалістів ви випустите із стін Вашого закладу!!!!!!!

,

Коледж просто клас!!!!!!!!!!!! Ніколи вас не забуду, Дякую за ті знання які мені дали. Вчитися тут круто, класно. Хто дійсно прагне чогось навчитись той навчиться. Економічне відділення forever!!!!Та всім випусникам 2007р. Тріаді та МАЗУРЦІ,групі Е-31 2007р
Всім хто там навчався!!!!!!!

,

Прекрасный колледж. Экономическое отделение запомню на всю жизнь. Харчишиной Ольге Николаевне - поклон, талантливый бухгалтер и преподаватель, всеми знаниями обязана ей.
Закончила в 2011 году. Дали прекрасную базу для обучение в университете. Учителя очень хорошие, добрые, великодушные. Никакого вымогательства тут нет. Ни разу не пожалела, что подала сюда документы.

,

Привет всем!!! Колледж наш - просто супер!!! Это я авторитетно заявляю как студентка колледжа!!! А особенно ветеринарное отделение зе бест оф зе бест!!! Преподаватели - все просто, как мамочки!!! Нянчатся с нами !!! А кто в учебник не смотрит совсем- для тех конечно же препод- главный враг!!!

,

Половина предподавателей берут взятки в любом виде и оценки ставят по этим взяткам - обнаглели, открыто говорят что и сколько принести, особенно учительница по математике. Интерес к учебе теряется.
Коррупция!!!!!!!!!! полная. Льготы и оценки только для детей и родственников предподавателей колледжа и БЦГАУ.
В столовой кушать невозможно.

,

Берут-брали и наверное дальше будут брать.За всех незнаю но некоторые берут!!!!!!

,

Учбовий заклад, який має дуже позитивні традиціі та добру славу. Я, особисто, мав задоволення навчатися в цьому закладі і рекомендую тим, хто ще вагається. Прошу нових студентів віднестись з повагою до мого найулюбленішого вчителя - Касьяна Петра Захаровича, бо він заслуговує на величезну повагу з огляду на те, що цей поважний чоловік вчить студентів дуже не високому професійному рівні, а також, окрім, суто професійних предметних знань, дає уроки людяності та порядності, що. на мій, особистий погляд, - є набагато ціннішим, навіть, за знання по будь якому предмету.
Тепер, до коментарів відвідувачів щодо ковбас, сьомги, карток поповнення та інше... Якщо тебе, бовдуре, і попросили про послугу, то це був перший крок у напрямку до тебе. Видно, єдине, що ти можеш дати вчителю,- це є матеріальні цінності, щоб тебе, тріпача та ледацюгу до випуску хоч як небудь довести, щоб твоїх батьків не засмучувати. Якщо б, ти, горечко,було б, хоч трохи виховане, то не писало б таке. Шануйся.

,

очень приятние воспоминания.вет.отдиление лучшое.отличноая практическая база.преподи класние.жаль тех которих уже нет.!!!

,

Самый лутшый коледж))))))

,

Коледж просто клас!Преподователи лучшие,и как учителя и как люди.Всегда погомут и поймут если что,и прошу заметить-без всяких там взяток,как некоторые пишут....Наглая ложь!!!!!!!Так что рекомендую поступать,не пожалеете)))))))))

,

Колледж просто отличный! Закончила финансы в 2008г.. Леся Анатольевна Вовк - отличный куратор! И вообще там все прекрасно! Преподы отличные, многому научили! Общага тоже хорошая, девчонки с группы жили - никогда не жаловались, а даже наоборот.

,

фуууу...тут сильно погано...кажуть щоб купляли їм сахар,гречку,ікру,сьомгу,
люди даже не думайте сюди поступать,а то вони вміють сильно гарно запудрювать мозги...я тоже поїхала на день відкритих дверей,там такого наплели...найкращий заклад..ля-ля-тополя...а потом пішла на підготовчі курси там вобще ,замість того щоб підготовувать до екзаменів вони розхвалювали свій тіпа коледж,як я поступила перший місяць було наче нормально,а потом щоб получить гарну оцінку треба купить карточку на поповнення або щось із продуктів...(((
Общага вобще одстой...постоянно п"янки,драки,вкрали ноутбука,замки в дверях поломани,з туалєта воняє,гарячої води немає,питну купляємо,столова наче для свиней,вчителі наче норм....
Так що навіть не думайте туди поступать,я оддучилася там один семестр і пішла в НАУ,то там рай проти цього.....бажаю вам зробити правильний вибір тільки не сюди,зробите велику помилку....буде таке як і зі мною...а хто вже подав заяву забирайте як найшвидше...там вас нічого не жде путьове.

,

Коледж просто клас!!!!!!!!!!!! ніколи вас не забуду, дякую за ті знання які мені дали. Вчитися тут круто, класно. Хто дійсно прагне чогось навчитись той навчиться. Економічне відділення forever!!!!

,

Берут взятки, карточками пополнения, деньгами, определенные лица.

,

дуже класний коледж.раджу туди поступати.тут дійсно дають знання.зараз закінчую інститут і користуюсь всіма конспектами з коледжу.Вчитись тут не важко, а навіть цікаво.дякую всім викладачам економічного відділення.ВИ-СУПЕР.а особливо дякую Ользі Миколаївні та Наталії Миколаївні,які були моїми кураторами.Завжди про вас пам"ятаю.Ще раз би із задоволенням провела тут з роки.

,

Колледж самый лучший!!!!!! Необычайно веселая, интересная и своеобразная жизнь! Я его никогда не забуду!!!! Хотите знаний и нескучной студенческой жизни одновременно - поступайте именно сюда. Старовойтова Алла Андреевна и все учителя вет. факультета - лучшие!!

,

класний коледж особливо учителя

,

учителя там самые крутые))
Ни капли не джалею, что поступила именно туда)

,

очєнь хароше учебне завідєнія...!!!!!!!!!Курінкова Галина Миколаївна ви лучші......!!!!!!!

,

Да я тоже училась в нем!Это просто классное учебное заведение!Учителя никогда не откажут в помощи,Заведующие отделениями просто как родители,хоть и строгие,но справедливые.Учителя взяток не берут!Самая лучшая взятка для них-твои знания!По вседневная жизнь-очень веселая!интересный подход к изучению новой темы,всяческие конкурсы чтоб снять напряжение.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ужасно хочется вернуться в стены колледжа!
P.S.Листопад Татьяна Николаевна,Вы,самый лучший куратор мы вас помним,любим,уважаем,ценим и за все вам благодарны!С ув.Т-43 2008г выпуска

,

Класс

Партнери сайту
Фінансово-правовий коледж
Фінансово-правовий коледж
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Білій Церкві, а також коледжі та технікуми в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, робота в Білій Церкві

Зворотній зв'язок