Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 23 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Заклад, де можна здобути унікальну і затребувану на ринку праці професію БЕЗКОШТОВНО

,

Навчальний заклад чудовий, позитивне можна говорити без зупинки. Навчалась донька, а через два роки і пішов навчатись син і сумнівів не було. чудовий колектив і взагалі всі умови.

,

Первое училищ просто супер! Сам его закончил и друзьям советую. Здесь вы получите нормальные знания и практику, а относительно работы и зарплаты- то я просто в шоке! Даже не думал, что сразу после училища предложат 17 штук!!!

,

Заклад унікальний тим, що єдиний в області здійснює підготовку фахівців металообробного напрямку. Багато нового та сучасного з' явилось у навчальному корпусі, майстернях та в гуртожитку.

,

Чудовий навчальний заклад, який надає освітні послуги. Викладачі компетентні, справжні педагоги, які Використовують інноваційні методи роботи

,

Все змінилось в позитивну сторону, перспективні професії, гуртожиток, харчування, стипендія, а головне працевлаштування.

,

Училище супер. Зараз навчаюсь задоволений всім.

,

Просто нема слів який там ужас фуу

,

Нормальное училище и классный коллектив, отличная база, масса всяких станков, все работает, два друга учатся, один на токаря, другой на ювелира, в этом году заканчивают, работу уже предложили на нескольких заводах , зарплата от 10 штук и выше, а я со своим дипломом менеджера пока не знаю, где буду работать((( сколько денег заплатил, а работы нет. А у них и стипендия и общага нахаляву, + 3 раза кормят, короче, классно!

,

Просто нема слів який там ужас

,

кто хочет, тот учится, а если сброд, то им везде плохо, двое детей отучились и оба работают

,

Це просто жах.
Викладачі та умови просто жахливі. Якщо ви хочете на перше вересня поступити,а на 2 вересня щоб вас відчислили?Ласкаво просимо до цього училища.

,

Це найкраще училище з найдобрішими викладачами.Я його закінчила у 2004році тут навчають бути справжньою людиною. до нас ставилися як до своїх дітей дуже усім дякую

,

Очень хорошее учебное заведение!!!
Прекрасные преподователи и мастера!

,

Училище нормальне,але у кожному закладі є свої -,але і не мало +.Щоб забирали стипендію місцеві такого не бачив і не чув,хоч і зараз там навчаюсь.Вчителі дуже добрі,розумні.Якісні майстерні,ніхто нікого не б*є.
Тож рекомендую там навчатись...

,

Все кто считает себя нормальным, хочет знаний а не проблем - не поступайте сюда...

,

Стипендию забирают местные, бьют в общежитии, ужас

,

це просто Жах

,

З закладом син не помилився. Чудовий педагогічний колектив, хто хоче, той отримає знання і навички. Не шкодую, що дитина навчається саме тут, хоча до вступу думка щодо училища була інша. Вибір де навчатися у нас також був - Вінницьку школу дитина закінчила добре, але це був його вибір. Дякую усім, хто там працює.

,

точно ужас

,

толком не учат,а вот трудитса там как раз то учат. Ездить на поля,одним словом затыкать все дыры учашчисьямы!

,

Чтото такое токо конкретно ничего толком нету

,

супер

Усі ВНЗ в Вінниці, а також коледжі та технікуми в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок