Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 41 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дуже напрягає коли кажеш де навчався а тобі кажуть це там де одні довбні вчаться ті які нікуди не поступили. Хочу сказати що я заробляю набагато більше будь якого "гострого який це говорить. Працюю по спеціальності в Українї їздив по світу по роботі а не на роботу, і я радий що я пішов саме туди. P/ S Не місце красить людину а людина місце якщо якийсь довбень навчається в престижному вузі, в який його запхали по блату це не завжди дасть йому дорогу в життя. Можна ще дуже багато писати історій навіть цілу книгу... Це приємні сторінки історії мого життя, які я згадую з посмішкою...

,

Навчався в цьому закладі 2007-2011 рр потім в ЖНАЕУ, якщо порівняти знання технікуму і знання які " прищепили в універі" то основна база знань була здобута в Рогачові. В університеті тупо переписували конспект дивилися фільми і не могли дочекатися закінчення занять. Нудьга а не навчання. В технікумі ж - не було коли скучати. Цікаві практики які підготували до майбутнього нехай не так професійно, але все ж таки хоча б мати уявлення про ту корову побачити та пощупати так би мовити так як я сам з міста. Студентське життя яке було насиченим та різноманітним. Це була школа життя для мене в якій я багато чого навчився, та яка підготувала мене до подальшого життя.

,

Закінчив технікум в 1983 році.Тодішні викладачі давали нам відмінні знання.Вони хотіли,щоб ми були обізнані з технологіями ведення тваринництва.Добрим словом згадую тодішніх викладачів:Тома Петровича,Марію Павлівну,Миколу Івановича,Анатолія Івановича,Любов Зінов"івну,Віктора Миколайовича,Петра Феодосійовича,Надію Миколаївну.

,

Выпуск 1998 года. Заочно учиться было одно удовольствие. Преподаватели сильные практики. Условия жизни, конечно, спартанские, однако это - хорошая жизненная школа для молодежи. Большое спасибо и низкий поклон преподавателям - Сивоплясу, Чечет, Хожайнову, Куришко, методистке Надежде Адамовне и многим другим. Спасибо за все!

,

Дуже вдячна за знання, що надав мени техникум!!!! Зоотехником працюю и доси!!! З теплотою згадую роки навчання, однокурсникив та викладачив!!!!!!!!!!

,

наш технікум прикрасний!!!! чудові вчителі!! чудовий гуртожиток)) тому хто його не бачив той нічого не скаже!!!

,

Технікум супер.

,

Технікум супер .

,

А мы 47 выпуска, учились больше 30 лет назад .Наш курс встречается каждые 5 лет. Воспоминание самые лучшие !Кто хочет учиться-тот везде будет учиться, и в хороших условиях ,и в тяжелых. Спасибо большое преподавателям,грамотные ,добрые, и в таких тяжелых усливиях тянут это заведение! А ведь когда-то было намного легче, но бытовые условия там были плохие, но столовая была прекрасной. Все мы были из семей колхозников , неизбалованые, все старались жить на стипендию 30 руб., но ее катастрофически не хватало !Места в общежитии были только первому курсу и активистам, сиротам .За квартиру с питанием 25-30 руб .,как кто найдет! Каждый год набирали около 5-6 групп, плюс заочники, было много кружков, самодеятельность, даже, одно время, свой ВИА. Была хорошая спортивная база ,ездили наши студенты и на районные, и на обласные соревнования, на экскурсии и, конечно, на месяц на картошку, или лен. Это наши самые счастливые годы!Спасибо за это нашим преподавателям .Земной им поклон!

,

Училась заочно выпуск 1995 и учителя у нас были все хорошие и техникум класс и вспоминания остались самые лутшие. А кто говорит что техникум не хороший этот человек просто слабый в учении)))

,

галімо, якщо чесно!

,

поступати можна ,але не жити в гуртожитку!!!!!!!!!!!!

,

Технікум нормальний.Самий нормальний викладач це Калантеренко Микола Павлович!!!

,

Вчився в технікумі цьому, а потім і в унівєрі...є з чим порівнювати..Технікум супер, хоч і з скупой матеріало-технічною базою, зате викладичі практики, а не теоретики. Також після технікума можливо знайти роботу в Данії, якщо рівень англійської дозволяє - це зробити не так важко. Отож всі хто кажуть , що технікум поганий не відчули всієї політики технікуму. Якщо щей попадеш в хорошу групу то все буде супер!!!

,

Мій брат навчався у цьому закладі і я приїхала до ньго в гуртожиток провідати подивитись як він там живе. Там свинюшник ужасний, над диваном на потолку кусок відпавшої глини , яка впала на диван. Кухня засрана. Не гуртожиток, а хлів посередині поля. А туалет, то не назвеш туалетом тому,що туди ніхто не наважується зайти, туалет вже давно під вікнами.

,

Це шнепс, а не технарь в натурі дурдом веселка.Общага в 21 віці опалюється дровами і сам їх носиш та палиш, а ще угольом. В кімнаті 1 лампочка і 4 стіни без резеток, кухня отстой, води немає, з криниці носити за 200 м. помитись немає де, столова так собі та вже мабуть не працює Туалет у полі у чагарниках за сто метрів, поки добіжиш, то може бути пізно. Викладачі є хороші, але більша половина взяточники і з них ще половина кантужаних. Документи при видачі друкують з кучею помилок. Де їх вчили? А половину документів взагалі не знають і в очі не бачили. Короче любі читачі, кому по барабану де вчитись, будьласка, поступайте. Та моя вам порада: невздумайте цього робити, там лиш можна пройти курс молодого бойца і армію вважай, що пройшов.

,

Рай, який називаеться пеклом... Зоя, судячи по помилках, видно, що ти вчилась в Рогачові, мабуть в тому раю тобі було не до навчання,та ще й без контролю батьків...

,

Якщо надоіло в дома жити під контролем батьків то цей технікум для тебе.Тут рай. Природа навчання викладачи - СУПЕР.

,

обходите это заведение стороной.....

,

Техникум просто клас!Любовь Зиновьева супер,большое спасибо за,то что вы есть от всево серца. С ув. Наташа

,

Це просто супер!!!Такий потрібно ще пошукати,дуже вдячна вчителям Світлані Пилипівні, Зої Віталіївні, Микола Іванович!
Так триматися і надалі.

,

Большая благодарность преподователям техникума!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Такой дурдом еще надо поискать...

,

Хоч я й не довчився але все було добре. Чудові викладачі. Памятаю Ганчука Волододимира Григоровича, Хожайнова Володимира Миколайовича. Це були далекі 1993 - 1994 роки

,

взяточники и жлобы

,

Цілком згодна Зоя Віталівна найкращий викладач ніхто так нерозуміє не підтримає як вона . Вона весела да просто найкращий викладач!!!!!!!

,

cупер техникум викладач Кузьмінська Зоя Віталіївна The Best Forever

,

Технікум супер.В ньму найпрекрасніші викладачі.Навчатися в цьму закладі це просто ''задоволення''

,

Найкращій технікум)))

,

Це просто казка...якщо поступите не пожалієте...Супер-пупер класс!!!Абажаю його♥♥♥

,

Технікум супер!!! Особливо його керівництво!

,

прекрасні кваліфіковані викладачі)

,

ПРОСТО СУПЕР!!!!

,

хороша школа виживання

,

техникум супер

,

Це настояща поліцейська академія

,

Технарь супер!!!!!

,

Выпускник Рогачёв-Волынского Зоотехнического техникума 1987 года. Техникум был отличной дорогой в дальнейшую жизнь. Было здорово. Всем удачи! Олейник С.И. г.Мурманск.

,

Технікум просто супер, викладачі класні. Особливо Світлана Михайлівна Горбач. Я випускниця цього закладу, роботу знайти легко адже всі профеції з напрямку потрібні. Поступайте, вчіться, і у вас буде все окей. УДАЧІ!!!!!!!!!!!!

,

University of Cambridge отстой протів Рогачів-Волинської філії Новочорторийського державного аграрного технікуму!

,

Етот техникум супер...

Партнери сайту
Академія мистецтва краси
Академія мистецтва краси
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в с. Рогачеві, а також коледжі та технікуми в с. Рогачеві, курси в с. Рогачеві, репетитори в с. Рогачеві, робота в с. Рогачеві

Зворотній зв'язок