Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 41 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я на зуботехническом отделении, все супер) учителя просто отличные) если знаешь, можно все сдать без взяток

,

Жахливе місце!!! Подавали документи з дочкою. Нам зателефонували, сказали:"завтра приїхати на 9 годин не пізніше бо буде пізно". Ми так і зробили. Ми чекали дві години, поки секретар прийде своєю літаючою походкою, не спіша і плавно. Я не розумію як могли таку поставити в приймальну комісію?! Вона нахамила, та накричала. Жахливе обслуговування. Таке ставлення до мене і моєї дочки, через те що вона вирішила тут навчатися?!?

,

Прекрасный колледж, благодаря которому можно, действительно, всему научиться.А преподаватели ещё прекрасней. Очень образованные.
Если хочешь учиться - иди сюда.

,

может и хороший но поборы его не красят. Папа дай деньги,деньги дай и так каждый зачет.

,

Коледж норм.,але дратують працівники на підпитку в ньому!!!!!!
Будь ласка,адміністрація,зверніть Увагу на Це!!!!!!
Там же ще діти навчаються,який приклад вони бачать!
Таке враження,що там на охороні зранку ще наливають!!!

,

Прекрасный колледж, с прекрасными преподавателями, и ребятами, которые учатся там.
После него только самые лучшие и тёплые воспоминания.
Учиться не так уж и сложно, как пишут многие. Дают знания по сути и делу, которые понадобятся в будущем.
По крайней мере, я никогда особо не напрягалась.
И даже самые строгие преподаватели оказываются на самом деле очень классными по своему.

Спасибо за самые лучшие 4 года в моей жизни, КММК!❤

,

неочень

,

Все б чудово і гарно,якби не вчителька української мови, яка кожен семестр займається поборами і напряму каже скільки їй треба зібрати грошей з групи.Улюблена фраза-*Я дуже люблю Лесю Українку*.Тепер вже і Сковороду полюбляємо.Чому керівництво коледжу тримає ії на роботі,яку вона не виконує?

,

Коледж,завдяки кільком викладачам , не поганий..Але... В основному - жах... Практики в лікарнях немає, ставити уколи,крапельниці, та інші маніпуляції,які має вміти медична сестра - ніхто не навчає... Директор тримає на роботі викладачів глибокого пенсійного віку,які не можуть фізично їхати з студентами в лікарні на практики... А завуч по виховній роботі ????це взагалі- жах...
Шкода, що до дітей відносяться не як до рівних, а як до непотребу... Я розчарована педагогічним складом, та їх відношенням до дітей...
Сьогодення вимагає гарних та грамотних спеціалістів, які зацікавлені в професійності та знаннях...

,

Коледж чудовий, найкращий!!! Навчається дочка. Я була присутня на батьківських зборах 01.11.2017р. Чудові викладачі, хороші наставники. Надзвичайно хороше ставлення (можна сказати батьківське піклування) до студентів. Велике спасибі керівництву, викладачам, наставникам за вашу, нелегку працю, повагу до наших дітей. Подяка вам і низький уклін!

,

Коледж найкращий))) Викладачі супер!!!
Сумую за тими чудовими роками навчання в коледжі))))

Низький уклін нашим викладачам та наставникам!!!

,

Цей коледж супер!!! З задоволенням навчалась би тут ще років з 10. Дуже теплі спогади про викладачів, про атмосферу в коледжі. Це навчання не можна порівняти ні зі школою, ні з університетом. Тут дійсно вчать!!! Викладачі клінічних дисциплін - це люди, які фанатично віддані медицині, ні про які хабарі мова навіть не йде, вимагають знань!(На відміну від Богомольця!) І знаєте, зі мною погодяться всі випускники цього закладу, це єдиний заклад, де ми (студенти) почувалися людьми, де до нас ставилися з повагою, розумінням, добротою і любов'ю, іноді більшою за материнську! За що особлива подяка завідуючим відділення Юрків Терезі Степанівні та Гавриленко Наталії Вікторівні. Такі люди велика рідкість! Нам пощастило, що саме вони зустрілися на нашому шляху. Скількох студентів вони вберегли від юнацьких помилок! Величезне ДЯКУЄМО нашим наставникам і низький уклін!

,

коледж чудовий, але навчатись важко( і вилетіти з коледжа, дуже легко, але той хто хоче навчатись і мати гарно базу знань, то вам саме сюди)))) Вступайте сюди, не пошкоджуєте)

,

Колледж просто супер:) Преподаватели могут научить) хорошо знают свой предмет) никто никаких взяток не выпрашивает) практика - на высшем уровне) правда минус, что прогулы нужно отрабатывать( идиотов тут не держать! Люблю этот колледж!

,

зараз навчаюсь на 2 курсі, коледж чудовий, подобається, викладачі дають гарну базу знань )

,

Коледж супер закінчила в 2013 році. навчалась безкоштовно на державній, денній формі дуже сподобалось + закінчила курси масажу. Вчителі (преподавателі) дуже хороші навчають не тільки по книжкам але і по особистому опиті, практика дуже сподобалась особливо акушерство гінекологія, хірургія теж не погано. Вчитися звістно треба прогули і не вчасна здача не проходить вилетіть з коледжа особливо з бюджета дуже просто.Мабуть як і в інших не думаю що в інших закладах будуть терпіти ледарів. хто вагається куди поступати 4 коледж раджу думаю вам сподобається!!!

,

Коледж хороший)) Не пожалеете

,

Мед не плохой есть проблеми з учителями
Нужно взятки платить.100-200грн некоторие любят конфетки кушать
Учителя хорошо намекают что нужно им купить
Впарюют ненужние книги просто чтоб купили
Хочеш хорошою оцену 5 плати нехочеш 3.
Нет гуртожитка ето минус.
Зимой нужно сидеть в курточках отопление 0
Нет нормальной води в коледже.
Практика норм.
Короч судите сами .на ваш вибор.

,

Зно обов"язково після 11 класу.

,

Прекрасний коледж зікінчила 2 роки назад дуже сумую за викладачами особливо за Хівріч Анна Миколаївна.Но практика ніяка.А так все супер))))

,

мне очень понравилось учеба в этом заведении, но тут есть маленький нюанс,если вы не будете учиться то вылетает как пробка с под шампанского.

,

Самый лучший! Закончила 3 года назад... Опыт,воспоминания - незаменимы!!! Преподаватели - Люди с большой буквы... Наталья Васильевна, Тереза Степановна, Тамара Николаевна - Отдельная им благодарность.Учать только добру! Практика - неплохая.но. все приходит с опытом на работе!

,

Очень хороший колледж. Поступить легко. Набор большой.

,

Отучился... Учиться было очень круто) Учителя учат не по книгам а по своему опыту, что значительно важнее. Знание не просто дают , а словно вкладывают в твою голову) Прогуливать уроки нельзя и неохота) Жаль отменили бакалаврат( После колледжа в университете учиться скучно!!!

,

коледж супер) викладачі також) любов василівна, віктор андрійович ви самі хороші) дуже сумую за всім: за викладачами, навчанням, практикою, і своєю улюбленою фізкультурою і найкращою волейбольною командою)))

,

Закончила в 1994 году. Подготовка медработников отличная. И практика в то время была хорошая. Очень советую. Но не легко будет. Алле Николаевне учителю по терапии огромное спасибо!

,

Очень хороший колледж закончила в 2013 году. Осталась довольна преподаватели очень хорошие. База знаний хорошая правда практика не очень скажу сразу на работе будете учиться наново. А так супер.

,

Моя дочь и ее подруги закончили колледж 7 лет назад, воспоминания супер. Не сказать ничего, но слова это пустока. Качество образования, педагоги и знания. После колледжа она пошла учиться в Богомольца и все 6 лет продержалась на знаниях полученных в колледже. Вот так теперь уговариваю всех подряд туда идти. К стати мой зять тоже его закончил и работает массажистом. Образование супер. Спасибо "ВУЗ"

,

закончила 20 лет назад, очень хорошее медучилище, сейчас колледж, знания учителя давали на все 100%, большое спасибо за труд вложенный в наши головы, всем огромнейшее спасибо!

,

коледж норм!

ну практика полный ноль!!!!

,

Ребята помогите,пожалуйста. Собралась поступать сюда на зуботехника,вчера была консультация по поводу экзамена,а из-за закона подлости у меня электричка опоздала,маршрутка сломалась и я приехала к колледжу,когда уже все закончилось:( Подскажите,пожалуйста,что было на консультации... Спасибо

,

Училась в нём 12 лет назад, всё супер только хорошие воспоминания, большой поклон учителю по терапии Алле Николаевне

,

Отзывы самые-самые, НО какого при поступлении на контракт (стоимость 5100 грн.) хотят(!!!) получить еще и "благотворительный взнос"...????? 300-350 грн.

,

Навчаюся на першому курсі,дуже подобається!!!Не шкодую,що вступила до цього коледжа!Навчання-одне задоволення.(нажаль не має гуртожитку).

,

Другий рік навчаюсь все добре

,

И мне нравится он,,третий год уже учюсь и не жалею о том что поступила.................

,

Коледж абалденный!!!)))))))Только учителя некоторые ***!!!Мне ещё в нём 4 года париться!!!)

,

Коледж класний. Якщо могла то ще б повчилась

,

Коледж найкращий,і навчатись в ньому приносить тільки задоволення і багато знань для тих хто й справді хоче навчатися.

,

Коледж дійсно не поганий,сама там навчалася 5-років тому,от тільки ,що гуртожитку не було:((А так не поганий.

,

Коледж дуже хороший

Партнери сайту
Лохвицький технологічний технікум Полтавської державної аграрної академії
Лохвицький технологічний технікум Полтавської державної аграрної академії
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок