Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 80 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хороший та сучасний коледж,який готує юних спеціалістів в різних напрямках комп'ютерних технологій.Відмінний підхід викладачів до студентів та завжди цікаві лекції.В коледжі панує дружня атмосфера,яку охоче підтримує кожен студент.З великим задоволення навчаюсь в цьому коледжі та закликаю всіх стати на шлях IT технологій разом з цим коледжом.

,

Кльовий коледж! Вчуся тут вже 2 рік. Викладачі просто і зрозуміло для всіх пояснюють теми, на лекціях подають цікавий матеріал, який обговорюємо на семінарах. Вступив сюди самостійно на бюджетну форму навчання, отримую по сьогоднішній день стипендію.Головне бажання, хтось просто приходить штани попротирати. Дуже радий що пішов із школю сиди. Багато нових друзів та знайомст.Якщо вчитись, а не відсиджуватись на парах, то це все цілком реально!

,

Коледж норм. Тут весело, вчитись легко.

,

Коледж дуже крутезний.Викладачі дуже зрозуміло та доступно пояснюють.Ти можеш дуже сильно розвиватись у цьому коледжі.Дуже часто проходять різні крутезні штучки,студрада дуже багато чого організовує.Також дуже багато є гуртків де ти можеш показати себе та багато чому навчитись.Я студент першого курсу відділення ОК,і скажу чесно що без грошей дуже просто добре вчитись і отримувати стипендію.Просто викладачі мають побачити в тобі це бажання навчатись та долати перешкоди,тоді тобі буде вже набагато простіше.У кабінетах є дуже дорого обладнання,та нові кабінети.Тому якщо ти абітурієнт,та ще досі вагаєшся чи поступати у цей коледж чи ні,вибирай перший варіант та поступай,викладачі тебе вже чекають.Також викладачі дуже часто будуть тебе брати з собою у театри,кінотеатри,на екскурсії до Карпат,тощо.Також фішкою коледжу є співпраця КТКТ є те що вони співпрацюють з Польським коледжом цього ж типу,тому цілком можливі виїзди до Польщи на обмін студентами,головне бути активним,та гарно навчатись.

,

Щоб закрити предмет , дав на лапу,ліпше пішов би в якусь бурсу

,

краще би залишився в школі ,хабарі на кожному кроці, немає грошей пряма дорога з бурси

,

Мій рідний технікум, бачу багато що змінилося, він став таким гарним, кругом нові молоді обличчя , багато моїх вчителів вже немає з нами (сумно), хочу щиро вам подякувати, надіюся у вас залишилася така чудова атмосфера, чув Литвин Ірина Іванівна, ще досі працює, їй щире дякую!!! Ваші поради мені завжди помагають у житті, з повагою ваш студент.

,

Коледж бомба, класно було) Особливо пам'ятаю "Студентську весну" і куліш, респект і уважуха!

,

Вчусь на 2курсі і зубру ЗНО. Поки нецікаво але я вже з осені хочжу на гурток з мікро контролерів який веде Богдан Адамович і Руслан. І тут кльово. нікому не башляю. То хочеш можеш тут вчитись. Хтось пише про бурсу то неправда коледж кльовий.

,

Бурса не раджу сам там навчався хабарі на кожному кроці забрав документи після 2 курсу здав ЗНО і пішов в універ моя порада не робіть моїх помилок пожалкуєте і то дуже нічого вас там не навчать бо немає кому вас там вчити викладачі такі тупі що капець можна ще багато чого написати скажу одне не робіть помилок.

,

Коли ти по жизні тупий то плати і не мішай вчитись.Коледж норма.Можна навчитися. І чисто. Техніка супер.

,

знаєш математику йди сюда не знаш на БРУКІВКУ до Польщі

,

Хочу вам трішки розповісти про цей коледж . Я студент цього коледжу навчаюсь тут на 1 курсі і повірте за цей час я знайшов стількох друзів , а викладачі тут просто супер звісно , якщо ти прийшов вчитись сюди , а не прогулювати пари і потім говорити що викладач поганий . Так як і всіх вищих закладах тут беруть хабарі ,АЛЕ більшість половина їх не бере тому ти повинний САМ вчити і закривати заліки . Коледж надзвичайно хорший і викладачі до тебе ставляться не як до якихось дітей, а як до дорослої людини завжди тобі допоможуть .

,

Коледж каєф, там не був вже 2 роки (я на 4 курсі). Сиджу у Польщі, бабки рубаю. Гуртожиток ще краще

,

У коледжі всьо рішають бабки,якщо ти немаєш можливості платити,тоді можеш не поступати

,

Хочеш гарні оцінки - плати. Хочеш стипендію - плати. Хочеш знань? Ні, це не сюди.
Викладачі ще леніна пам'ятають.

,

Хороший коледж. Чудові викладачі, які добре навчають і толерантно ставляться до студентів. Обладнання сучасне, вчитись не складно. Поступайте, тут цікаво )

,

Я студентка цього навчального закладу, коледж хороший, тут маю дуже багато друзів, минулого місяця іздили в Польщу, було класно, порівняно зі студентами там, ми були на рівень вище і це круто)))) Вони навіть не могли нас нічим здивувати!!! ОК-21 ви НАЙКРАЩІ)))

,

Коледж класний, я вже третій рік вчусь, і другий рік отримую підвищену стипендію, мій брат тоже буде сюда поступати, а якщо хтось не може вчитися, то валіть в інший коледж, без вас тут буде набагато краще.

,

Борис Іванович самий тогповий викладач
Його фрази:нульовий,нахєр с пляжа,Васяяя бий
Стахів топ
А пінгвін і в африці пінгвін
хто вчиться тут той пойме

,

І я поділюся своїм досвідом.
Навчався в 2006-2010 роках, з нашої групи частина пішла в ІТ і достатньо багато, ті хто вчилися програмування, а хто не дуже то і відповідно не в ІТ, хто не вчився так як від нього вимагають той і говорить що дурно втрачений час, а я так не можу сказати.
В коледжі пам’ятаю затятих хабарників, а решта хочеш плати, хочеш вчися, але й не всі брали хабарі.
Як на мене там багацько класних викладачів для тих хто хоче здобути знання, а ті хто пішов аби піти кудись то і не буде бачити хороших викладачів.

,

Ураа! Коледж у Львівській політехніці)

,

Відтепер коледж приєднали до Львівської Політехніки, це хороший показник і в кого є бажання здобувати вищу освіту йому легко вступити в універ

,

Якщо ви тупий і вам нікуда гроші башляти - Ласкаво просимо в цей чарівний коледж (ПТУ) Гроші уходять рікою, всі вчителі беруть напряму, можна навіть не ходити на пари, нічого тут не навчуть (Фігурний топ)

,

Хороший підхід до навчання а викладачі доступно викладають предмети.

,

Коледж дає гарний початок в IT, я задоволений)

,

Хороший коледж, надає хороше розуміння, що таке комп'ютер його апаратну частину та програмну
Навчають досить мов програмування та надають джерела де можна продовжити їх вивчення

,

Класний коледж

,

Позитивне враження про коледж

,

Думка про коледж позитивна,якщо є бажання вчитись і розвиватись то коледж тобі в цьому допоможе)

,

Хороший коледж. Дає непогану технічну базу для майбутньої професії або поступлення в університет. Досить легко поступити на державне. Викладачі не завалюють і при своєму бажанні легко здати на 4,5. Головне відвідувати пари і вчасно здавати роботи. Навчають мов програмування C,Java, системне програмування та бази даних,а також мови розмітки сайтів. Також непогана практика з ремонту і вивчення будови ПК.

,

Хороший коледж, за 3 роки дав мені хороший початок в вивченні мов програмування. З базою коледжу, гуртками програмування (у ньому) та паралельному вивченню програмування вдома - можна розраховувати на перспективну роботу після закінчення.

,

На 3му курсі, навчили перевстановляти вінду. тепер я буду програмістом

,

Почнемо з того, що викладачі просили написати хороший відгук.
Ну і далі про сам коледж(не краще бурси)

Дуже багато непотрібного матеріалу. Для теперішніх часів, все що дає програма колежу, є непотрібним.
Переспектив зі знаннями, які отримав тут, НОЛЬ.
Більшість викладачів не знають, що викладють, навішати лапші на вуха і отримати 5(12), простіше простого.
Корупція на вищому рівні(Хочеш на державне, а ти тупенький, нема проблем, заплати. Хочеш на стипендію, без проблем, заплати.) Гроші беруть абсолютно всі викладачі.

,

Коледж хороший, не так давно закінчив
Добре оснащений, більшість викладачів високого рівня
Якщо хочете чим пошвидше влаштувати кар‘єру в ІТ то саме те що треба

,

Норм

,

Класний коледж, зручне місце розташування,приємні викладачі які доступно викладають свій предмет,гуртки по програмуванню,їдальня, спортзал,бібліотека, зараз тут навчаюсь і задоволений.

,

Коледж дає хороший рівень знань та забезпечує гуртожитками поблизу)

,

Навчаюсь у цьому коледжі, таки дещо зрозуміла. Програма тут доволі застаріла, але дають певні ази знань. Мову Паскаль, Сі на 2 курсі, Java на 3курсі і html i css і js вивчають на 4курсі, хоча цього року почали викладати на першому курсі. Загалом, якщо людина хоче стати програмістом, вона в період навчання, зрозуміє, яку ж мову вибрати і чим займатися. Хоча дуже багато залежить саме від вас, оскільки з базою від коледжу наврядше можна очікувати, що зразу візьмуть в компанію, тих знань недостатньо. Якщо самому паралельно вивчати якусь мову, тільки тоді можна справді кудись потрапити.А так то краще в університет, бо вища освіта важлива для резюме програміста. Мій висновок такий, краще потратити свій час на вивчення мов самостійно, але поглиблено. Бо тут дають все по трохи, а в результаті нічого,+програма трохи застаріла. Але з коледжів Львова це дуже хороший варіант

,

Дуже хороший коледж )
Викладачі просто супер , підтримають , допомагають , роз’яснюють все що потрібно )
Якщо постаратись будеш мати степендію )
Навчаюсь тут другий рік ) цілком задоволена )

,

Коледж найкращий. Зараз навчаюся у ньому. Дуже рада що вибрала його і поступила. Дуже хороші та привітні викладачі, пояснюють усе доступно та зрозуміло. Щоб мати стипендію треба повчитись і вона твоя. Я усім раджу цей коледж. Я задоволена на всі 1000%

,

Вже 3 рік приходжу до свого коледжу з чудовим настроєм та амбітними цілями. По кількості комп‘ютерних аудиторій та сучасного обладнання в них, можу сміливо ставити його на перше місце в нашому місті. Зручне розташування відносно гуртожитку, та і загалом. Дисципліни викладаються доступно та розумно. Для соціалізації студентів та покращення відносин між ними, куратор, директорка з виховної роботи та завідувач відділенням організовують цікаві заходи, походи в кінотеатри, театри та багато цікавого.
Особлива подяка Фігурному Д. В., Цебенко О. З. та Стахіву В. М. за лояльне відношення та наймовірно цікаве, доступне викладання свого предмету, а також подяка викладачу фізичної культури Василькову Б. І. за досвідчене керівництво та моральну допомогу на спортивних змаганнях.

,

Я тут навчався і випустився із 5-ми, даючи хабарі всім, у сумі 500 грн кожному. Ідеальний коледж для мажорів.

,

Класний коледж, дає достатньо хороші знання в сфері ІТ

,

Сучасний, інноваційний коледж. Багато комп'ютерів та профільних аудиторій. В кожного студента є своє обладнане робоче місце. Викладачі знають свій предмет і просто пояснюють незрозумілі теми. Є факутативи по програмуванню для тих, хто хоче знати більше. Зручне розташування коледжу, поблизо інфраструктури, транспорту багато, та закладів харчування і фаст-фуду, що надзвичайно важливо для студента. Поруч є парк з озером, де проводять заняття фізкультури. Викладають технічну англійську, а це дуже важливо для нашої IT сфери. Загалом викладачі з розумінням ставляться до студентів. Сама тут навчаюся і всім задоволена.

,

Класний коледж, буду туда поступати, мій друг казав шо вони там розробляють прогами та ігри для мобільних телефонів.

,

Закінчив цей заклад в 2006 році, лишилося багато приємних спогадів! Коледж дуже змінився, багато нових викладачів. Хотілось би побачити тих хто нас вчили, хочу Вам дуже подякувати, на день студанта обов'язково до Вас прийду! Не забуваю, пам'ятаю!

,

Коледж гарний, була в них на екскурсії, дуже сподобалось) Tут вчиться мій друг, створює сайти, працює в Інтернеті фрілансером, каже що навчася робити це в коледжі. Напевно буду сюда поступати)))

,

Випустився в 2018, зараз працюю системним адміністратором на фірмі. Коледж супер, по кількості обладнання і комп'ютерних лабораторій не кожен універ з ним може рівнятися, про коледжі взагалі мовчу. Викладачі класні, пояснюють так, щоб було зрозуміло, та і життю вчать. Щоб навчитись треба просто захотіти, я багато чому навчився саме тут. Особисто я радий що обрав саме цей коледж! ) А хто нікому не навчився, то згадайте як ви ходили на пари, а не кажіть який коледж поганий

,

Дуже радий шо сюди поступив.Працюю на Шуварі зарплата 5000 грн в місяць.Для життя хватає.

,

Був в цьому коледжі, молода вчитилька зробила нам ескурсію, дуже вразило скільки в них комп'ютерних класів, десь напевно 30, я був на екскурсія більш ніж в десяти коледжах, але такого я не бачив! Точно буду пробувати сюда поступати!

,

Не знаю хто тут потратив дарма 4 роки, Я наприклад дуже задоволений!))) Зараз працюю на фірму N-IX, дуже хороша зарплата. Хочу сказати ДУЖЕ ДЯКУЮ!!! Обов'язково зайду вгості ;)

,

Непоганий коледж, хороші викладачі. Також в ньому є гурток по веб програмуванню і по мікропроцесорній техніці тому це величезний плюс для цього коледжу. Ніяких взяток я не зустрічав за своє навчання

,

Закінчив перший курс. Дуже сподобалось, радий що поступив саме в цей коледж. Хороші вчителі, завжди йдуть на зустріч. За цей курс в коледжі я набув навичок у WEB-розробці, получив декілька сертифікатів від mongouniversity і udemy.

,

Коледж дуже класний. І викладачі дуже класні. Я вже на першому курсі отримав закордонні верифіковані сертифікати по WEB-програмуванню. Можна навіть на сайті коледжу їх побачити, вони їх там опублікували.

,

вчусь вже не перший рік
Коледж набагато кращий від технологічного і технічного
Постарався трохи і отримуєш стипендію
Але якщо хочесь чогось навчитись повинен мати бажання, впринципі, як і усюди

,

Якщо хочете профукати чотири роки-поступайте,ласкаво просимо)

,

Хороший коледж, радий що обрав іменно його. Вчителі нормальні, якщо щось не так то завжди допомагають. Поступити не важко. Головне бажання вчитися.

,

Самий гірший коледж !!!!! Все що пишуть що він ніби супер,класний, ВСЕ БРЕХНЯ !!!Як що хочете навчатьсь виберайте інший коледж а то 4 роки втратите . Звичайно що корубція в коледжі є , ціна за оцінку залежить від викладача. Гуртожиток поганий умови як в тюрмі !!! Світло виключають , елект чайник не можна тримати в кімнаті . В зимку холодно , обігрівач не можна тримати в кімнаті все із за того що проводка погана !!! Вирішувати вам .

,

Толератні Викладачі
Кужій Любомира Іванівна
Соломінавічус Андрій Альвідасович
Вчитилі які реально дають знання,а решта залежить тільки від нас!

,

Ірина Павлівна Лохман Христина Михайлівна Паляниця Алла Олексіївна Шемякова заслуговують на слова глубокої подяки і вдячності!

,

4 роки навчання і проживання в гуртожитку втрачені даремно!!! Якби час повернувся в 1985 рік я б ніколи в житті не вступив у ЛЕТЗ!!!

,

Дуже хороший коледж, закінчила у 2012 році. Високий рівень підготовки, фахові викладачі, цікаві і потрібні на даний час навчальні дисципліни. Приємно і корисно було тут навчатися)

,

Класний коледж! Вчитися класно, дуже багато класних викладачів! Закінчив його ще в 2013 році.

,

Коледж супер. Поступив легко, тести були легкими. Отримую стипендію, зараз вона 830 грн. Хабарів не давав. Вчився)
Поступайте сюди, тут добре)
Фігурний, Жукова і Хавалко топ

,

Поступив цього року. Екзамени надзвичайно легкі, щоб на всі спеціальності не поступити треба бути дуже відбитим, на бюджет на гірші спеціальності багато людей поступило взагалі з четвірками за екзамени ( і я на 99% впевнений що більша половина з них навіть цієї четвірки не заслужили, екзамени натянуті ). Стипендія 622 гривні на даний момент. Підтримаю комментаторів нижче: вчителі чудові, обладнання сучасне, бидла багато, вчитись важко. Якщо готові на домашнє кожного дня по 3 години тратити - поступайте. На платне йти абсолютно не раджу - не витримаєте, та і немає сенсу.

,

Які предмети потрібні при вступлені? Яка степендія? На скільки треба здати ДПА??

,

Коледж взагалі так нічого, але бидлоти різної є вдосталь, особливо Львівської.

,

Коледж норм, вчителі нормальні, матеріальна база не застаріла! Щоб поступити грошей нетреба, якшо мінімум на 4 бали екзамени здати). треба здати матем. і Укр. мову. Поступив в групу ОК(сама крута) щоб на степуху витягнути треба 7 балів мати. Трошки тяжко якшо чесно. Кароче поступайте, тут файно)

,

вчився 1985-1988 учбова база була класна група У-210 зібрались самі клсні усобини але до закінчення навчання група була найкраща староста Рубаха Ігор Михайлович зав віідділенням МЕС Орест Петрович класний мижик класна керівничка Ліля Олександрівна

,

Навчання супер, сильный педагогічний колектив викладачів особливо викладач математики Богдан Антонович.

,

Фігурний зе бест , без грошей реально поступити я нічо не платив вчився , взяток не давав, мав стипендію і поступив без грошей, не башляв

,

Я погоджуюсь з Wolf - коледж має найкращу матеріально-технічну базу і сучасне обладнання, яке постійно оновлюється, багато комп*ютерних аудиторій. Викладачі-професіонали, дають хороші знання, головне хотіти навчитися і тоді всьо буде ок.... Атмосфера тепла і дружня. Спеціальності цікаві і актуальні (дивіться їх на сайті коледжу, бо тут записані ще старі) Поступайте, не пошкодуєте.

,

найкращий навчальний заклад у напрямку інформаційно-комунікаційних технологій!!! сучасна технічна база, професійний педагогічний склад, великий обсяг знань та дружня атмосфера серед студентів та викладачів)

,

це найкращий коледж зв язку в Україні! та один з найкращих в Східній Європі за матеріальною базою

,

Супер коледж!!!

,

Хочу висловити подяку приймальній комісії, яка цього року працювала надзвичайно фахово; і викладацький склад і студенти були надзвичайно ввічливими, чемними, оперативними і неупередженими. Дякую за рівень!

,

Абсолютно згоден з Саньком, роботу після закінчення і коледжу і " Політеху" нереально просто знайти, чудова країна...

Навчайтеся на здоров"я, наука - це світло, для кожного своє, зелене, жовте , червоне...))))!!!!!

,

Вчитися може і нормально, але після закінчення знайти роботу нереально!!!!!!!!!!!!

,

Я там учюсь...
Сильный педодагический состав, хорошая база материалов как теоритических так и практических...
Поступайте!!!

Партнери сайту
Академія мистецтва краси
Академія мистецтва краси
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок