Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 25 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Коледж класс , можливо все закрити самому , є декілька поганих вчителів які просто читають з листочка А4 . Є хабарництво ( зразу для 1-ших курсів Хімічка не бере) . Проте вцілому коледж класний , досить дружний , ніхто вас грузити не буде .

,

Згадую коледж з теплотою і навіть після закінчення навчання часто навідую класного керівника, викладачів. Почуваюсь у ньому як у дома. Коледж супер!!!

,

Суперовий коледж я вважаю що найкращий з усіх, і універ теж, легко після закінчення поступити в університет без усяких ЗНО, лише співбесіда

,

Сказати жах це не зказати нічого, за останній рік перебування в цьому "чудовому закладі" нічого окрім знищеної нервової системи не отримала, суть полягає у тому що оцінювання проводиться в дивний спосіб на скільки я зрозуміла по зв'язках, більшість викладачів обирають для себе "улюбленців", а ти хоч землю гризи на тебе закриватимуть очі, на даному етапі цікаво куди з такими знаннями можна піти працювати дизайнером адже коли ти весь час як це називається працюєш з " матеріалами" на які йде безліч коштів, замість того щоб хоч трохи вивчати комп'ютерні програми, і те що дійсно знадобиться в житті , тобто в обраній професії, на дні відкритих дверей так гарно розповідають, шкода що не видно одразу всього жаху так званого навчання. Є декілька хороший викладачів, але на фоні інших картина залишається незмінною.

,

коледж гарний мені сподобався, сама атмосфера супер)))))

,

Коледж класний

,

Коледж нормальний. Але є викладачі - жуть. Як не дома ремонти ім роби, продукти привози, город сади тп й ще гроші носи... Не знаємо куди начальство дивиться... Просто жах. Казали що були супер викладачі, але ця гопкомпанія ( сімейка) вижила всіх і далі цим займається.... Таке враження що адміністрація очі закриває і іх покриває бо щось із того має.....

,

Викладачі, де-які, фізкультури і їй подібні! Майте совість. Чому вимагаєте взяток?. Хіба вам шкода державних грошей - стипендії дітям. Ви ж знаєте, що держава нас обкрадає в десятки разів більше і Ви нагло вимагаєте взяток. Та дякуйте, що маєте студентів, а це значить , що маєте роботу.
Пильнуйтеся! Тому, що не знаєте хто стоїть за яким студентом.
А взагалі жалкую, що дали дитину до Вашого коледжу. В ньому навчалася вся наша сім'я і такого раніше не було. Викладачі були совісніші, не продавалися.

,

коледж суперовий,викладачі також переважно всі нормальні, а директор класний дядя,спокійний і йде на зустріч студентам....

,

Знання слабенькі, крім як на роботу нікуди не підеш. В інститут важко поступити і вчитись. Доводиться все самому наздоганяти.

,

Хабарники беруть більше ніж у заочників, Деякі викладачі дибіли 100%

,

Точно підмічено за хабарників.І ще та страшненька інформатичка з завищеною саммооцінкою.Але є справді хороші викладачі, які роблять із нас людей і дають знання. Я всеодно буду сумувати коли завершу навчання.

,

Класний коледж))))))

,

Коледж суперовий!!!...ностальгія за роками навчання в ньому)))

,

суперовий коледж

,

Навчався в цьому коледжі. Нормальний заклад для отримання знань. Директор досить нормальний, не мудак. Звісно є хабарники, особливо Ірина Степанівна та деякі інші , але де таких нема?

,

Я навчався в цьому коледжі і я дуже радий,тому що мене багато чого навчили і по спеціальності і дорослого самостійного життя.Так що подавайте документи і навчайтесь у цьому коледжі!!!!!! нащот викладачів-просто чудові і знають свою справу.А директор насправді є досить працелюбний,кмітливий,добрий, життєрадісний та завжди іде на зустріч студентам!!!!!!!

,

коледж супер)))

,

Я навчалась у цьому коледжі, задоволена, закінчила з відзнакою

,

коледж супер, директор супер

,

Директор-слабенький дуже ,дуже.

,

примітив та й по всьому

,

Коледж - досить нормальний для навчання і отримання знань.

,

Директор корумпований

,

Супер, я там навчаюсь =)

Партнери сайту
Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету
Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок