Опис курсу

Курси англійської мови для дітей - загальні курси (звичайне заняття триває 45-60 хвилин 2 рази на тиждень), екзамінаційні курси (заняття триває 60 хвилин 2 рази на тиждень).

Курси англійської мови для дорослих – Загальні курси англійської мови (звичайне заняття триває 90 хвилин, 2 рази на тиждень), Інтенсивний курс англійської мови (інтенсивне заняття триває 90 хвилин, 3 рази на тиждень, або 135 хвилин 2 рази на тиждень), Бізнес англійська (заняття триває 60 хвилин, 2 рази на тиждень).

Групові заняття можуть бути доповнені індивідуільними курсами англійської мови, якщо студенти хочуть приділити увагу окремим цікавим для них аспектам.

Рівні курсів англійської мови для дорослих: від початкового до найвищого.

До Ваших послуг школа пропонує шість рівнів для вивчення англійської мови:

Beginner level (рівень для починаючих) – для людей, які ніколи не вивчали англійську мову або вивчали якусь іншу іноземну мову;

Elementary level (елементарний рівень) – для тих, хто вчив англійську мову давно і має якісь базові знання в мові;

Рівні Pre-Intermediate (початковий середній), Intermediate (середній), Upper-Intermediate (вище середнього) и Advanced (найвищий) призначені для людей, що мають певні знання згідно їх рівня.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок