Опис курсу

Чим раніше, тим краще

Інтерес батьків до навчання дітей англійської мови зростає з кожним днем. Батьки хочуть, щоб дитина чула і розуміла іноземну мову буквально з пелюшок. Так, вивчення іноземної мови в ранньому віці вкрай ефективно! Саме в цей період діти особливо сприйнятливі, із задоволенням копіюють дорослих і не бояться помилитися. Одним з головних завдань є вибір хорошого репетитора, тому що, дуже важливо, щоб дитина хотіла вивчати мову і з задоволенням ходила на заняття.

Діти повинні розуміти репетитора

У нашому центрі репетитори ведуть уроки повністю англійською мовою. Батьки запитають: як дитина зрозуміє, що говорить вчитель? Для цього у репетитора є запас метод - жести, міміка, наочні посібники, демонстрації, створення ситуацій. Успішна робота з дітьми вимагає наявності у викладача особливих професійних навичок, він повинен знати вікові особливості дітей і мати спеціальну підготовку. Також дуже важливо, щоб репетитор мав високий рівень володіння всіма аспектами мови.

Кожен урок англійської мови - подія

Ми впевнені, що на наших заняттях дітям буде весело, процес навчання буде проходити легко і приносити задоволення. Ми викладаємо тільки в доступній і цікавій для дітей формі: ігри, загадки, перегляд фільмів на іноземній мові, цікава подача теоретичного матеріалу.

Головне - інтерес дитини

І не будьте занадто вимогливі, це ж тільки початок! Якщо дитина з задоволенням ходить на уроки, охоче розповідає про те, чим займається в класі, це вже успіх! Головна мета на початку навчання - розвивати і підтримувати інтерес до мови.

Допоможіть своїй дитині вивчити англійську швидко і легко

запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок!

Наш сайт: apslogos.com

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок