Опис курсу

Запрошуємо на майстер-класи, або на курс "Вітраж та розпис скла".
У нас великий досвід розпису скла (вікна, двері, ліхтарі, дзеркала в шафах, люстри) для затишку квартир і будинків. Займаємося вітражним декором в ландшафтному дизайні, екстер'єрі. Любимо нові технології й оригінальні вироби. Виготовляємо вітражні картини на замовлення, одже- професійно навчаємо новачків мистецтву вітражного розпису. Вітраж чоловіче хобі. Чекаємо чоловіків і жінок.

Приходьте на уроки. У вашому розташуванні буде скло для картини зручного великого формату, терплячий викладач та італійські вітражні фарби, текстурні пасти, домішки, акріл, фарба для спец-єфектів на склі та супутнє приладдя. Навчання з нуля для всіх! Не вмієте малювати? то не страшно, вітражі це легко і цікаво.

Матеріали, фарба і скло для макйстер-каласу э в наявності, в достатній кількості. Все це знаходитьсяя у вашій зручній майстерні вітражного розпису скла "StudiaDiзайна28".
Запис за телефоном. Київ, від метро 1 хвилина пішки. Зручне автомобільне сполучення.

Займатиметесь: в зручний для вас час.

Тривалість уроків: на ваш вибір, від 2-3 години в неділю.

Ціна: вказана за весь курс, ціна вказана в грн зі знижкою від сайту http://www.education.ua/courses/company/2684/ , деталі уточнюйте.

Щоб дізнатись про курс більше телефонуйте!
Моб.тел. :( О95) 378 З7 2З

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок