Опис курсу

Курс дозволяє повністю зануритись в методологію управління IT проектами Scrum.

Після закінчення ви будете розуміти філософію цього гнучкого фреймворку та зможете ефективно застосовувати його на практиці. Курс зацікавить всіх, хто задіяний в розробці програмних проектів: менеджерів, розробників, тестувальників, аналітиків.

Ті, хто вже використовує Scrum у своїх проектах, відкриють для себе багато корисних інструментів та цікавих рішень. Хто тільки планує впроваджувати методологію, з нашою допомогою зможе зробити це швидко і безболісно.

Запрошуємо відвідати перше заняття курсу безкоштовно.

Курс складається з трьох тренінгів:

 • Diving Into Scrum Fundamentals
  Тренінг, що дозволяє зануритись в Scrum - один з гнучких підходів до управління IT проектами. Ви отримаєте базову інформацію, познайомитесь з основними поняттями, практиками та формулюваннями. Ігрова складова тренінгу дозволяє максимально цікаво закріпити знання на практиці.
 • Diving Into User Stories
  Другий тренінг з курсу Diving into Scrum.
  Тут Ви дізнаєтесь про місце User Stories в проектах, які використовують Scrum, а також: що таке User Stories, ким вони створюються, з чого почати їх писати. Ми розглянемо основні принципи написання User Stories. Увесь вивчений матеріал буде закріплено за допомогою практичних вправ.
 • Diving into Agile Planning
  Завершуючий тренінг з курсу Diving into Scrum.
  Будуть розглянуті поняття «планування», «проектне планування», «планування в Agile». Ви дізнаєтесь про техніки оцінки, розрахунок velocity, планування релізів проекту та планування ітерацій. Практичні вправи допоможуть краще закріпити вивчений матеріал.

Кожний з тренінгів можна прослухати окремо.

Розмір групи: 8-12 чол

Час занять: 10:00-18:00 (по суботах).

Обсяг курсу: 3 тренінга по 8 годин

Ціна: 2800 грн/тренінг

Документ про закінчення курсу: сертифікат

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок