Опис курсу

Курс розрахований на початківців та досвідчених фотографів, які хочуть структурувати свої знання.
Перший місяць навчання присвячений вивченню основ фотографії, композиції, колористики та іншої інформації, яка необхідна для розуміння основ фотографуваня.
Підчас другого місяця навчання ми будемо фотографувати потрет в місті та в фотостудії. Ви спробуєте себе в рекламній предметній фотозйомці, фотографуванні архітектури та зйомці пейзажу в Карпатах.
Деталі тут: http://fotomodern.com.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
ЛЯЩУК ОЛЕСЯ, 15.04.2016, 16:44
Цієї осені навчання в фотошколі «Модерн» було самим хорошим моментом. Багато корисної інформації. Цікавий метод подачі. Багато практичних занять. А саме головне, зустріч з цікавими людьми: Андрієм, Натальою, Веронікою, Інною, Орестом. Велике спасибі за те, що Андрій «організував» таку хорошу позитивну компанію. Маю надію на часті зустрічі в подальшому.
ТИМОСЕВИЧ ОЛЕНА, 15.04.2016, 16:43
Чому я вирішила піти на курси фотографії? Все банально і просто, у мене був фотік і зовсім не було навиків користування ним, окрім як "стріляти на автоматі" Курс був цікавим та пізнавальним, багато практичних занять. Окрім технічних навичок, я (як мені здається) навчилась помічати ті цікаві дрібнички, які ми часто не помічаємо, проте які здатні подарувати нам радість. Радість й від того, що вийшов класний кадр ну і таке інше. Все було супер-мега класно. Дякую Андрію за отримані знання. Ти дав нам сильний поштовх рости і розвиватись професійно.
P.S. Особлива подяка за незабутні враження привезені із Кам'янця.
З повагою, учениця Олена-Зелена
ФЛИС ОЛЯ, 15.04.2016, 16:42
Коли я обирала фотошколу, то мала декілька варіантів, але якимось чином, мабуть на інтуєтивному рівні вибрала "Модерн". Я дуже рада, що потрапила сюди, познайомилась з надзвичайно цікавими людьми. Процес навчання був настільки легкодоступним, цікавим, насиченим, що навіть мені, в якої до того була суцільна каша в голові, все стало на свої місця. Звичайно є надчим працювати, але я вважаю, що Андрій дав сильну базу. Його "всі брешуть" і "фотік не головне, головне - руки" мабуть запам'яталося на завжди. А ше дуже важкий екзамен, проте в Карпатах, стимулює до запам'ятовування інформації. Одним словом, всім раджу, перевірено на собі, хто хоче корисно і цікаво провести час - обирайте фотошколу "Модерн"
Залишити коментар

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок