Опис курсу

ВСІ ВАРІАНТИ НАВЧАННЯ І ВСЕ ПРО НАШІ КУРСИ
1. В'язання гачком серії "Elite" повний курс - це велика і насичена програма прискорених курсів з в'язання тривалістю 4 місяці. Сьогодні це наші найулюбленіші і кращі курси. Це авторська программа, яку розробляли одинадцяти років, вона зазнала велику кількість доповнень і змін.
В такому насиченому і яскравому курсі в'язання гачком вам буде безсумнівно комфортно, кожен розділ сучасний і відповідає бажанням професійних в'язальниць.
І так, курси "В'язання гачком" Elite "" оновлені, вони з доповненнями, з контрольними і складними практичними завданнями. Ще більше нових схем гачком шапочок, чобітків, регланів, светрів, з інструкціями і фото.

Навантаження 4 рівні складності (легка, середня, інтенсивна і інтенсивна з повтором правил в'язання і складання виробу).
У програму курсу: навчання новачка, в'язання гачком мережив і квітів, стрічкове мереживо, в'язання зимового та літнього одягу, зняття мірок, філейне в'язання, в'язання брюггских мережив, туніське в'язання (МК), полотно, зимові светри, сумки, основи моделювання, читання схем, в'язання на вилці, на інших інструментах, ірландське мереживо, найскладніші схеми. І ще багато чого, про що ви можете дізнатися тільки прийшовши до нас. Приходьте, дізнатися більше, секретів програми на сайті не викладаємо!

Тривалість: 1 міс., 4 міс.

2. Експрес навчання "Одягаємо синочка, маму, тата й дочку". НОВИНКА!
Деталі тут:
https://www.education.ua/ua/courses/33712/

Тривалість: 1 міс.

3. Ірландське мереживо. У 4-х місячному курсі "Еліт" теж є ірландське мереживо, але якщо достатньо досвіду у в'язанні одягу і вас цікавить тільки ірландське мереживо, цей варіант для вас. На урок приносите готові мотиви для вивчення збирання ірланского мережива. Тривалість місяць (12 годин по 60 хвилин). Якщо хочете більше знань і годин замовляйте курс Еліт.

Тривалість: 1 міс.

4. Інтенсивний курс в'язання. Зовсім не для новачків. Якщо в'яжете 10-15 виробів гачком і хочете вийти на більш високий рівень, на складні вироби і конструкції, нові техніки і інструменти цей курс для вас.

Програма підходить учням які закінчили 4 місяці курсу "Elite", він підвищує кваліфікацію, вчить новим технікам, ознайомить з незвичними інструментами в'язання, закріплює знання попереднього навчання.
Є можливість продовження курсу індивідуальними уроками або додатковими майстер-класами.

Тривалість: 1 міс.

5. Індивідуальні уроки в'язання. Відвідуйте в форматі один-на-один з викладачем. А також індивідуально в міні-групі 2 учні і вчитель. У цьому випадку ціна нижче. Є варіант індивідуального уроку з виїздом на дом (літо). Виїзд творчих майстер-класів на корпоративи.

Тривалість: за домовленістю.

6. Подарункові сертифікати. Якщо вас мучать питання: «Де в Києві купити незвичайний і не дорогий подарунок? Знайти корисний і оригінальний подарунок? Якими можуть бути корисні та практичні подарунки? »

Тоді відповідь проста. Купуйте знання). Сертифікат на курси і майстер-класи. Якщо потрібен не дорогий подарунок є подарункові сертифікати ВСЬОГО на 3 години (В'язання, Вишивання, Прикраси, Рукоділля, Живопис)
Ціна сертифікати на майстер-класи: 350 грн, 525 грн, 650 грн. Щоб здивувати і додати більше задоволення близьким вам потрібен престижний подарунковий сертифікат на курси від 1го до 4х місяців. Вибирайте з усього переліку наших курсів. Ціна сертифікати курс: 1000 грн, 3400 грн ( курси зі знижкою в 600 грн), 4000 грн.

Наша команда, цінує вашу індивідуальність і враховує інтерес до нових технік і петель. Підтримуємо і допомагаємо після навчання.
Вартість, ціна грн. залежить від тривалості курсу і сезону. В нас маленькі групи, добиратися 1 хвилина від метро. Уроки в'язання проходять в місті Києві.

StudiaDIзайна28 (СтудіяДізайна28) - курси рукоділля.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок