Опис курсу


Навіть якщо Ви ніколи не тримали голку з ниткою в руках, у нашій школі шиття Вас навчать, як виконувати основні швейні роботи, як усувати недоліки фігури за допомогою правильно підібраного одягу. Вибравши курси крою та шиття для отримання додаткової освіти, Ви придбаєте незамінні вміння та навички: навчитися будувати креслення різних видів одягу за знятими мірками, познайомитеся з основами моделювання, підбору кольорів. Наші викладачі навчать Вас роботі з лекалами, правил конструювання і поузлової обробки деталей одягу: рукавів, комірів, кишень, застібок. Під час навчання Ви опануєте технологію розкрою і пошиття спідниці, штанів, легкого сукні та сукні з втачним рукавом. Наші майстри з навчання шиттю передадуть Вам секрети своєї майстерності, під час практичних занять навчать правильній обробці нарядів. Ви навчитеся створювати жіночий одяг власними руками, шити одяг для чоловіків і для дітей. На заняттях Вас навчать також способам підгонки викрійок з модних журналів на прикладі роботи з викрійками журналу «Бурда». Також Ви освоїте техніки ремонту одягу, її оновлення з заміною дрібних деталей. Завдяки курсів крою та шиття Ви легко зможете не тільки створити свій неповторний стиль, але і легко втілити свої проекти, сформувавши найбільш оптимальний власний гардероб.

Навчання на курсах крою та шиття у нас закінчується заліком у формі співбесіди. Випускники, крім документа про освіту - посвідчення встановленого зразка, - набувають необхідні для індивідуальної діяльності знання, вміння та навички. Ви зможете сміливо стверджувати, що професійно вмієте шити. Ви зможете виконувати основні технології крою, моделювання та шиття, успішно шити одяг на замовлення. Для Вас відкриються двері в ательє з індивідуального пошиття одягу і величезні перспективи розвитку власних умінь і навичок!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Vinnytsia IT School, сучасна комп’ютерна освіта
Vinnytsia IT School, сучасна комп’ютерна освіта
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок