Опис курсу

Доглянуті руки - це не тільки прикраса будь-якої людини, а так само його візитна картка, адже при спілкуванні з людиною ми звертаємо увагу не тільки на його промову, але і на жестикуляцію, а значить, на його руки. Зараз вже ніхто не стане заперечувати, що доглянуті руки і якісний манікюр є частиною іміджу і зобов'язує доглядати за руками - робити манікюр, а оригінальність і вишуканість задекорованих нігтів, не раз зможуть підкреслити ваш неповторний стиль.
Готуємо швидко і якісно майстрів манікюру та дизайну нігтів для салонів і перукарень.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Татьяна Кериленко, 21.04.2018, 19:50
Дочь моя Марина вышку не потянула, вся в меня. А тут подвернулся под руку этот науковый центр. Зашли мы туда, меня Маринка затащила. Смотрю - люди какие то, разговоры, туда сюда. говорю женщине - вечер в хату. Сели. Всё чинно, всё вдумчиво.Нам показали какие то юбки, какие то шторы. Ну и заключили договорчик в рассрочку на 15 лет. Дякую случаю, что так подвезло.Уже через месяц Маринка научилась и стричь, и брить, и по клавишам стучать. Через пол-годика и меня подстригла. Уже и подрабатывает.
Тульчин Марина, 26.02.2018, 15:50
Я не впервые обращаюсь на курсы, поэтому прозванивая уточняла по ценам, уроках, свидетельстве. Мне понравилось, что эти курсы заканчивала моя однокласница еще в далеких 2000х и сейчас работает именно по профилю курсов- мастером маникюра. мне нужно было быстро 1с на склад, все прошло интересно, вспоминаю хорошо, цены очень не высокие.
Елена С., 22.01.2018, 12:22
Если ищете курсы недорого и быстро с со стабильным хорошим качеством- советую курсы карьера. у нас в салоне 4 мастеров учились здесь, есть такие, что детей туда отправляли учиться.
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок