Опис курсу

Для дітей 1 - 4 роки комплексні заняття

Завдання : Створити « сімейну творчу майстерню ». Своїми діями , емоційним спілкуванням з крихіткою залучити його в спільну діяльність , роблячи її важливою і значущою для малюка. Розвивати розумові здібності , прищеплювати навички соціальної поведінки . Дати можливість відчути себе самостійним і впевненим , прищепити нові форми поведінки . Знизити емоційну напругу . Створити позитивне емоційне настрій і атмосферу прийняття кожного. М'яке супровід у світ пізнання , щоб це супровід був тільки поштовхом до подальшого пізнання дитиною світу . Щоб він сам з величезним бажанням і задоволенням хотів пізнавати все більше і більше нове.

В основі авторська програма - казка з елементами методик М.Монтессорі , Н.Зайцева , Е.Даніловой , Желєзнових , Нікітіних , музично -ритмічні етюди , творчість з різноманітним матеріалом ( тісто , природний матеріал , папір , серветки , фарби , камінчики , квасоля , картон , нитки та ін ) , з елементами тіньового , лялькового та настільного театру ( емоційний розвиток малюків , де вони навчаються співпереживати героям казок ) , пізнавально - розвиваючі ігри , ритмопластика (вміння володіти своїм тілом , слухати музику). На заняттях діти розвиваються духовно , інтелектуально і фізично. Заняття простроена таким чином , що один вид діяльності змінює інший . Заняття розвиваючі та коригувальні , допомагають виявити причини страхів , тривожності , агресивності і через казку техніками пісочної терапії , арттерапії , ігротерапії все це коригується. На заняттях батьки навчаться відчувати і розуміти свого малюка.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок