Опис курсу

Старт нової групи 4 лютого 2020.

Побудова відносин з підлітком - непросте завдання для батьків. І кожне покоління вважає, що саме йому дістаються самі норовливі діти і складні реалії. Чи так це? Спробуємо розібратися на тренінзі з чотирьох занять і однієї індивідуальної консультації.

На кожному занятті будемо тренувати навички спілкування і конструктивного вирішення конфліктів, розвивати емоційну компетентність і емпатію. І завжди будемо спиратися на власний досвід, власні проблеми і завдання кожного. Отримані навички допоможуть поліпшити взаєморозуміння з дітьми, а ще дозволять більш повно розуміти себе і свої відносини з близькими людьми, партнерами, колегами, друзями.

Ми віримо, що ніколи не пізно стати досить хорошим, хоча і не ідеальним батьком своєї дитини - такого, яким він в даний момент, прийняти його з його особливостями, навчитися поважати індивідуальність, розуміти і адекватно реагувати на його потреби. Ніколи не пізно стати джерелом підтримки для своєї дитини, навіть якщо він вже зовсім доросла людина.

Програма занять

  • Що інакше в нинішньому столітті? На першому занятті розберемо природні етапи фізичного, когнітивного, емоційного і соціального розвитку дітей. Подискутуємо про завдання виховання в умовах викликів ХХІ століття. Обговоримо кризові періоди в «середньому дитинстві» (в 6 - 7 і в 11 років) і підлітковому віці (в 13, в 15, в 18, в 21 рік). Поговоримо про практичні способи підтримки дитини на шляху дорослішання.
  • Що нам хоче сказати дитина? Друга зустріч буде присвячена базовим глибинним психологічним потребам дитини. Саме вони проявляють себе як «безмежний океан» дитячих емоцій. Контролювати цю «стихію» дитина сама не здатна і потребує допомоги і підтримки дорослих. Ми приділимо увагу практичним способам розвитку емоційного інтелекту у дітей, а за допомогою вправ і ситуаційних завдань потренуємося в таких важливих комунікативних навичках як емпатичних підтримка і активне слухання.
  • Як відпустити дитину? На третьому занятті поговоримо про ключовий для розвитку дитини потреби «в прихильності», яка активно досліджується сучасними психологами. Обговоримо важливість розвитку власної емоційної і комунікативної компетентності, щоб встигати перебудовуватися в міру дорослішання дитини. Ми продовжимо тренувати комунікативні навички, освоїмо техніки конструктивної похвали і конструктивної критики.
  • Всі забороняти або все дозволяти? Темою четвертого заняття буде розширене розуміння сім'ї: як життєвого простору дитини і одночасно - як складної «екосистеми». Рівновага в ній залежить від того, наскільки кожен може бути собою, перебуваючи в тісному зв'язку з іншими. Ми спробуємо знайти «золоту середину» в питаннях обмежень і покарань, поговоримо про те, як встановлювати межі особистого простору і правила взаємодії в сім'ї.

ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

За бажанням учасники тренінгу можуть записатися на індивідуальну годинну консультацію, щоб більш точно проаналізувати ситуацію в родині. На консультації можна приділити увагу деяким моментам власного дитячого досвіду і досвіду взаємовідносин зі своїми батьками, які дадуть ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації з дітьми. Час проведення консультації обговорюється додатково.

Заняття щовівторка 19:00-21:00.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок