Опис курсу

Побудова відносин з підлітком - непросте завдання для батьків. І кожне покоління вважає, що саме йому дістаються самі норовливі діти і складні реалії. Чи так це? Спробуємо розібратися на тренінзі з чотирьох занять і однієї індивідуальної консультації.

На кожному занятті будемо тренувати навички спілкування і конструктивного вирішення конфліктів, розвивати емоційну компетентність і емпатію. І завжди будемо спиратися на власний досвід, власні проблеми і завдання кожного. Отримані навички допоможуть поліпшити взаєморозуміння з дітьми, а ще дозволять більш повно розуміти себе і свої відносини з близькими людьми, партнерами, колегами, друзями.

Ми віримо, що ніколи не пізно стати досить хорошим, хоча і не ідеальним батьком своєї дитини - такого, яким він в даний момент, прийняти його з його особливостями, навчитися поважати індивідуальність, розуміти і адекватно реагувати на його потреби. Ніколи не пізно стати джерелом підтримки для своєї дитини, навіть якщо він вже зовсім доросла людина.

Програма занять

  1. Що інакше в нинішньому столітті? На першому занятті розберемо природні етапи фізичного, когнітивного, емоційного і соціального розвитку дітей. Подискутуємо про завдання виховання в умовах викликів ХХІ століття. Обговоримо кризові періоди в «середньому дитинстві» (в 6 - 7 і в 11 років) і підлітковому віці (в 13, в 15, в 18, в 21 рік). Поговоримо про практичні способи підтримки дитини на шляху дорослішання.
  2. Що нам хоче сказати дитина? Друга зустріч буде присвячена базовим глибинним психологічним потребам дитини. Саме вони проявляють себе як «безмежний океан» дитячих емоцій. Контролювати цю «стихію» дитина сама не здатна і потребує допомоги і підтримки дорослих. Ми приділимо увагу практичним способам розвитку емоційного інтелекту у дітей, а за допомогою вправ і ситуаційних завдань потренуємося в таких важливих комунікативних навичках як емпатичних підтримка і активне слухання.
  3. Як відпустити дитину? На третьому занятті поговоримо про ключовий для розвитку дитини потреби «в прихильності», яка активно досліджується сучасними психологами. Обговоримо важливість розвитку власної емоційної і комунікативної компетентності, щоб встигати перебудовуватися в міру дорослішання дитини. Ми продовжимо тренувати комунікативні навички, освоїмо техніки конструктивної похвали і конструктивної критики.
  4. Всі забороняти або все дозволяти? Темою четвертого заняття буде розширене розуміння сім'ї: як життєвого простору дитини і одночасно - як складної «екосистеми». Рівновага в ній залежить від того, наскільки кожен може бути собою, перебуваючи в тісному зв'язку з іншими. Ми спробуємо знайти «золоту середину» в питаннях обмежень і покарань, поговоримо про те, як встановлювати межі особистого простору і правила взаємодії в сім'ї.

ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

За бажанням учасники тренінгу можуть записатися на індивідуальну годинну консультацію, щоб більш точно проаналізувати ситуацію в родині. На консультації можна приділити увагу деяким моментам власного дитячого досвіду і досвіду взаємовідносин зі своїми батьками, які дадуть ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації з дітьми. Час проведення консультації обговорюється додатково.

Вартість включає участь в 4-х заняттях тренінгу і проведення однієї особистої консультації батьків з психологом.

Заняття щовівторка 19:00-21:00.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок