Опис курсу

Навчання професійного манікюру-педикюру.
Сучасна жінка не просто любить стежити за нігтями, їй доводиться це робити, так як дрес-код і правила хорошого тону зобов'язують мати акуратні доглянуті нігті. Природа не завжди обдаровує представниць прекрасної статі красивими нігтями, а, іноді, просто немає часу стежити за власними руками, саме в такі моменти життєво необхідними стають фахівці з нарощування нігтів. Вивчити теорію можна і за книжками, тільки от оволодіти навичками професійного манікюру це не допоможе. Викладачі - фахівці по манікюрному справі, що працюють за професією. Доброзичливі і охоче допомагають новачкам, але суворі і справедливі з тими, хто вже почав робити перші успіхи, вони швидко навчать вас традиційним технікам манікюру та педикюру, а також правильному нарощування нігтів та художнього розпису. Курс по нарощуванню нігтів жодним чином не ускладнить ваше буденне життя, адже навчання проходить у зручний для вас час у будні чи у вихідні дні. Таким чином, виділяючи кілька годин на вдосконалення своїх навичок на вихідних, ви зможете освоїти нову професію, не перевантажуючи себе протягом тижня.
Майстра манікюрного справи - фахівці, послуги яких популярні незалежно від пори року чи погоди. Відразу після навчання ви стаєте майстром манікюру, педикюру і фахівцем з нарощування нігтів по акриловій та гелевій технології.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Ирина М, 01.02.2018, 11:26
Учеба понравилась, учитель моего курса особенно. За 2 месяца подтянули меня по практике бухгалтерии и 1с. Благодарю
Залишити коментар
Партнери сайту
Planet of beauty
Planet of beauty
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Бердянську, а також ВНЗ в Бердянську, коледжі та технікуми в Бердянську, репетитори в Бердянську, робота в Бердянську

Зворотній зв'язок