Опис курсу

Пропонований курс навчання бухгалтерів дозволяє слухачам отримати знання та навички, необхідні для роботи бухгалтером на підприємствах будь-якої форми власності. Заняття побудовані за принципом об'єднання лекцій з практичними заняттями. У програму курсу навчання бухгалтерів включені принципи організації бухгалтерського обліку, такі як нормативне регулювання, основні принципи організації обліку, документування, порядок інвентаризації і багато інших. Висвітлено питання взаємовідносин підприємства з контролюючими органами. Розглянута організація обліку: грошових коштів, грошових документів, фінансових вкладень, розрахунків з підприємствами, організаціями та особами. По всім розділам роз'яснена методика ведення обліку, наведено конкретні приклади.
Отримані знання дають можливість випускнику самостійно здійснювати прийом і контроль первинної документації, вести облік основних коштів, товарно-матеріальних цінностей, витрат на виробництво, фінансових результатів і їх розподілу, розрахунок заробітної плати. Заповнювати форми звітності, складати і захищати бухгалтерський баланс. По закінченні навчання випускники отримують свідоцтво встановленого зразка. Слухачі можуть працевлаштуватися у підприємства будь-якого типу на посаду бухгалтера, помічника бухгалтера.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Бердянську, а також ВНЗ в Бердянську, коледжі та технікуми в Бердянську, репетитори в Бердянську, робота в Бердянську

Зворотній зв'язок