Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Київський Навчально-курсовий комбінат комунального підприємства «Кіевжілспецєксплуатація» пропонує Вам пройти практичний навчальний курс або тестування (зварювання зразків) за професією зварювальник. Ми також рекомендуємо і проводимо перевірку професійних навичок, співбесіду, для подальшого працевлаштування в Європі Для початківців зварників, у нас можна пройти практичний курс занять на зварювальних апаратах (напівавтомат, аргон) Навчання оплачує роботодавець. Безкоштовне тестування проходить на сучасному зварювальному обладнання. Минулим тестування надається Контракт, оформляються документи, трансфер, безкоштовне проживання. Висока, стабільна зарплата, (від 1360 евр.на руки).

Актуальні вакансії на сьогодні: - зварювальник (МІГ-МАГ, ТІГ); - слюсар (металообробка, зачистка, підготовка до зварювання). вимога: - документи, що підтверджують кваліфікацію або диплом (обов'язково); - досвід роботи обов'язковий (не менше 2-х років); - відсутність шкідливих звичок і проблем зі здоров'ям; - закордонний паспорт; - якісне виконання зварювальних робіт; - вміння читання робочих креслень; - знання технологічного процесу, своєчасне виконання роботи; - професійне поводження з інструментом і зварювальним устаткуванням.

03190 г. Київ

вул. Януша Корчака, 32


Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Игорь Васильевич, 06.05.2019, 08:57
Сам Учебно-курсовой комбинат КП "Київжитлоспецексплуатація"-
це організація, де зібрані аідповідальні робітники: брехуни, мздоємці, безвідповідальні. Мав з ними такий досвід.
Николай, 06.03.2019, 11:15
Здравствуйте, сколько длится обучение? какая форма обучения? какие документы выдаете после обучения?
Виктория, 05.02.2019, 16:39
Может ли женщина пройти курсы????
Oleg, 04.10.2014, 00:14
сколько длится обучение? какая форма обучения? какие документы выдаете после окончания обучения? помогаете потом с трудоустройством?
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок