Курс «Професійно-технічне навчання», Київ
Опис курсу

Навчально-курсовий комбінат КП "Київжитлоспецексплуатація" пропонує вам якісне професійно-технічне навчання та підвищення кваліфікації наступними спеціальностями: - слюсар з ремонту автомобілів 2-5 розряду; - пічник; - стропальник; - електрогазозварник, аргонщік; - машиніст по ремонту холодильних установок; - монтажник систем вентиляції та кондиціонування повітря; - водій автотранспортних засобів категорії "В" (теорія і практика); - електромеханік з ремонту ліфтів; - і багатьом іншим затребуваним сучасним робітничим спеціальностям.

Ми маємо всі дозвільні документи, ліцензії і відмінну матеріально-технічну базу. Після закінчення навчання видається свідоцтво державного зразка. Низькі ціни, висока якість навчання, індивідуальний підхід. Телефонуйте нам і наші методисти дадуть відповідь на всі ваші запитання. Отримайте додаткову спеціальність і ще не одне джерело доходів.


Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Oleg, 04.10.2014, 00:14
сколько длится обучение? какая форма обучения? какие документы выдаете после окончания обучения? помогаете потом с трудоустройством?
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок