Опис курсу

Цей курс не тільки здоров'я і краса, а швидше за все вимога часу, необхідність для кожного. «Манікюр.Педикюр.Дизайн нігтів.Художній розпис нігтів. Корекція та фарбування брів і вій.» призначений для всіх, хто зацікавлений у своєму успіху. На даному курсі вивчіть Анатомію, фізіологію шкіри. Захворювання шкіри, нігтьової пластини і їх профілактику. Навчитеся підбирати, використовувати, дезинфікувати і зберігати інструменти. Вимоги санітарії і гігієни при манікюрних роботах, правила стерилізації інструменту. Робота манікюрного кабінету. Розгляньте дизайн нігтів з використанням декоративних елементів, розпис. Навчіться комбінувати, підбирати кольори лаку, фарби. малюнок. Правила обслуговування клієнтів. Психологія. Після закінчення курсів Ви отримаєте свідоцтво встановленого зразка.А так само здійснюється інформаційна підтримка у працевлаштуванні. Заняття проводяться у зручний для Вас час.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Ира, 20.08.2014, 14:03
Прекрасный курс! Научили всему что действительно требуют в салонах от маникюрщицы - маникюр, педикюр, художественную роспись, коррекция и окрашивание бровей и ресниц. Преподаватель грамотно и профессионально все объясняет и показывает. Не навязывают покупать у них инструменты, я покупала те что мне были по карману и по нраву. Группа не большая 5 человек. И стоимость курсов очень даже демократичная. Так что советую.
Залишити коментар

Усі курси в Кропивницькому (Кіровограді), а також ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок