Опис курсу

В умовах глобалізації на сьогоднішній день необхідність підтримати розмову англійською мовою набуває все більшого значення незалежно від віку, сфери діяльності та соціального статусу. General English (загальний курс англійської мови) є найбільш затребуваним і популярним курсом навчання англійської мови.

Даний курс включає лексику повсякденного спілкування з друзями, колегами по роботі, під час подорожей по різних країнах світу, відряджень за кордон і охоплює загальні тематики, пов'язані з різними видами діяльності соціальної, культурної революції й життя людини.

Загальний курс англійської мови в Дніпрі підходить для тих, хто хоче швидко і ефективно поліпшити свій рівень володіння англійською мовою і впевнено використовувати його в повсякденному житті.

General English (загальний курс англійської мови) є найбільш затребуваним і популярним курсом навчання англійської мови. Даний курс включає лексику повсякденного спілкування з друзями, колегами по роботі, під час подорожей по різних країнах світу, відряджень за кордон і охоплює загальні теми, пов'язані з різними видами діяльності соціальної, культурної революції й життя людини. Загальний курс англійської мови підходить для тих, хто хоче швидко і ефективно поліпшити свій рівень володіння англійською мовою і впевнено використовувати його в повсякденному житті.

Заняття проходять динамічно, в інтерактивній формі - більшість представленого Вашій увазі матеріалу націлене на активне спілкування між учасниками групи в максимально наближених до реальних умов.

Висококваліфікований викладач завжди готовий надати Вам підтримку і відповісти на всі питання, що цікавлять про особливості живої мови.

General English (загальний курс англійської мови) включає в себе (навчаємо online):

  • граматичний курс англійської мови;
  • розмовний курс англійської мови;
  • мовні тренінги з англійської мови по загальнопізнавальну тематиками.

Дізнатися більше!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
iLingua, школа іноземних мов
iLingua, школа іноземних мов
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок