Опис курсу

Курси татуажу, міроблейдінга і художнього татуювання передбачають вивчення теоретичних основ і відпрацювання на практиці кожного із зазначених напрямків. Вивчіть детальну інформацію по кожному напрямку, вибирайте те, що цікаво саме Вам і приходьте до нас для проходження навчання.

Програма по курсу "Перманентний макіяж" або "Татуаж" включає в себе теоретичні основи та практичні заняття , на яких Ви будете виконувати контуріровання , зафарбовування , растушьовку і тонування. Ви дізнаєтеся все про протипоказання до проведення процедури , методиках і техніках проведення перманентного макіяжу. Навчітеся виконувати корекцію і відновлення форми брів, губ за допомогою методик суцільної ( розтушовування ) і часткової дермопігментаціі, коректувати форму верхньої і нижньої повік : стрілки, обведення, растушевка. Курс навчання об'ємний, програма разработанна з урахуванням нових тенденцій і напрямків у перманентному макіяжі.

Курс навчання Мікроблейдінг в учбовому центрі «Індустрія краси» включає в себе придбання навичок мануальної техніки в перманентному макіяжі, знайомить з правилами роботи в області візажу та колористики, дає основу психологічного аспекту роботи і спілкування з клієнтами. Під час навчання в професійному центрі «Індустрія краси», Ви отримаєте необхідні знання та практичні навички, щоб почати СВІЙ професійний шлях. Ви вивчіть як правильно формувати лінії брів: їх види, оформлення, корекція обличчя за допомогою брів. Навчіться правильній побудові ескізу. Вивчіть поняття мікроблейдінга, в чому його відмінність від машинної техніки. Відпрацюєте процедуру мікроблейдінга спочатку на латексі, а потім на моделях. Курс навчання об'ємний, дає можливість «набити руку» і навчитися виконувати мануальну техніку перманентного татуажу брів.

Програма навчання по курсу «Тату - майстер» включає в себе теоретичні основи і практичні заняття, на яких Ви будете виконувати тату різного виду і складності: чорно-білі, кольорові, тату з тінями. Ви дізнаєтеся все про татуювання: способи нанесення, способи виведення, стилі та напрямки в татуюваннях, протипоказання до проведення даної процедури, вивчите основні техніки нанесення, проблемні місця у виконанні татуювань. Навчіться працювати з ескізом, промальовувати контур, працювати з кольором, тінями, навчитеся різним технікам, в тому числі і техніці затушовування.

Навчання проводять професіонали високого рівня, у зручний для Вас час, по закінченню видається свідоцтво. Викладачі навчального центру прагнуть до того, щоб учні отримали максимум від відвідування курсів і саме тому 87 % наших випускників з успіхом працюють у сфері красоти. Також, в нашому навчальному центрі ви зможете пройти навчання за наступними напрямками: візаж , масаж , косметологія, перукарське мистецтво , манікюр - педикюр , нарощування нігтів, нарощування вій. Якщо ви вирішили осягнути один з напрямків Індустрії краси , приходьте в наш навчальний центр за адресою: м. Херсон , проспект Ушакова , 43 (готель Київ), офіс 308 , на сьогоднішній день ми кращі в своїй справі.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Ольга, 23.04.2015, 12:58
Меня зовут Ольга и я заканчивала здесь курсы по перманентному макияжу. Обучение действительно профессиональное и все нацелено на то, чтобы студенты, когда закончили, могли работать. По моему курсу обучения было много практики, что важно в перманентном макияже, потому что ты должен научиться выполнять татуаж бровей, губ, глаз и делать ты это должен точно, ничего не боясь. Так вот, я смогла научиться, под чутким руководством нашего преподавателя! И что еще очень важно так это то, что учебный центр полностью обеспечил меня моделями и все виды татуажа я выполняла по 3 раза на живых людях! Когда искала где учиться, читала отзывы и не ошиблась, а вот теперь оставляю и свой, может кому-то тоже поможет сделать правильный выбор! Спасибо учебному центру «Индустрия красоты», оправдали все мои ожидания. Отдельное и огромное спасибо преподавателю, который и сейчас откликается на все мои просьбы о помощи!
Залишити коментар
Партнери сайту
Школа успіху
Школа успіху
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок