Опис курсу

Увага! Діють знижки на навчання! Отримайте знижку 10%, 7% і 5% при ранній сплаті за навчання! А також розроблено багато Акцій!

Початок курсу:

 • Дата початку курсу: серпень-вересень (осінній набір); грудень (зимовий набір); березень-квітень (весняний набір)
 • Тривалість курсу: 13 занять
 • Бізнес - тренер: Герасимова Тетяна Володимирівна
 • Місце проведения: вул. Фрометівська, 2-А
 • Час проведення: по неділям 09:00-12:10 або 12:40-15:50
 • Вартість курсу: 4 800 грн.

Мета курсу Управлінський облік 1: формування знань і навичок у сфері отримання та використання економічної інформації всередині компанії з метою прийняття керівництвом економічно обгрунтованих рішень . Управлінський облік охоплює всю систему формування та використання інформації для управління бізнесом в цілому, включаючи стратегічне і тактичне управління, оцінку діяльності підприємства, його підрозділів, планування і контроль господарської діяльності, забезпечення оптимального використання ресурсів підприємства. Кваліфікаційний іспит «Управлінський облік - 1» є елементом міжнародної програми сертифікації CIPA ( рівень сертифікації CAP). Навчальний курс включає теоретичний матеріал, закріплення якого заснована на вирішенні практичних завдань.

Основу курсу становлять питання, пов'язані з:

 • управлінням витратами;
 • плануванням і аналізом собівартості;
 • прийняттям короткострокових управлінських рішень і довгострокових інвестиційних рішень;
 • ціноутворенням;
 • бюджетуванням.

Курс спрямований на отримання знань у сфері визначення інформації для прийняття різноманітних управлінських рішень , складання звітів для топ- менеджменту та розуміння цих звітів .

Освітній центр "Елькон" створив додаткові можливості для своїх слухачів у вигляді інтерактивного навчання та авторських книг!

Інтерактивне навчання - це синтез очного та дистанційного навчання, який дає небачений по ефективності результат освоєння навчального матеріалу та отримання практичних навичок.

Схема навчання наступна: слухач відвідує очні курси, де працює в аудиторії з викладачем і слухачами, а в період між очними заняттями має можливість вчитися за допомогою Інтернету дистанційно, закріплюючи, повторюючи або поглиблюючи отриманий на очному занятті навчальний матеріал. Також , за допомогою Інтернету, слухач може поставити запитання викладачеві, спілкуватися з іншими слухачами, і навіть провести повноцінне тестування своїх знань на даний момент. Наприкінці навчання слухач проходить пробний іспит на очному занятті і через сайт дистанційного навчання, що надає впевненість перед здачею іспиту.

Наші переваги:

 • Викладачі -практики , які читають тільки одну дисципліну , що значно підвищує якість навчання.
 • Вперше в Україні інтерактивне навчання - синтез очного та дистанційного навчання , який дає небачений по ефективності результат освоєння матеріалу та отримання практичних навичок ( детальніше на сайті www.Lcon.com.ua).
 • Наші високі стандарти навчання і контроль знань - запорука успішної здачі іспитів.
 • Оригінальна навчальна література , розроблена нашими викладачами.
 • On -line підтримка слухачів , а також індивідуальний підхід і супровід до отримання сертифікатів і дипломів.
 • Гнучка система оплати і знижок.

Запрошуємо на навчання за рівнем САР:

Управлінський облік 1 (52 години - 13 занять);
Фінансовий облік 1 (48 годин - 12 занять);
Податки (44 години - 11 занять);
Право (44 години - 11 занять);

Зареєструватися на навчання

Діють знижки на навчання! Детальніше про умови акцій.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Екатерина, 19.12.2019, 16:58
Все понравилось. Преподаватель давала материал лаконично. Всегда отвечала на вопросы. Организационные моменты на уровне.
Анна, 19.12.2019, 16:04
Это касается не только этого курса. Преподаватели Элькона всегда стараются дать больше информации, чем нужно для сдачи экзамена, включая разные практические аспекты. Спасибо!
Слюсарева Ольга, 19.12.2019, 16:03
Очень все понравилось, даже не ожидала такого эффекта)) Преподаватель четко изъясняет, отрабатывает свое время на 100 %. Понравился оптимистичный настрой преподавателя. Также понравилась книга (теория, практика, примеры решений - все Ок) и была приятно удивлена предоставленной возможностью закреплять знания в упражнениях дистанционного обучения. Я получила знания и практические навыки, а не просто "прослушала курс". Конечно, учиться подстегнуло еще желание сдать экзамен.
Коншина Кристина, 19.12.2019, 16:02
Доступно и понятно изложен учебный материал.Все понравилось. Единственное, добавила бы к читаемому курсу больше практических примеров, связанных с опытом реальных компаний (если это возможно).
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок