Опис курсу

Увага! Діють знижки на навчання! Отримайте знижку 10%, 7% і 5% при ранній сплаті за навчання! А також розроблено багато Акцій!

Початок курсу:

 • Дата початку курсу: грудень (зимовий набір); березень-квітень (весняний набір); вересень-жовтень (осінній набір)
 • Тривалість курсу: 12 занять
 • Місце проведения: вул. Фрометівська, 2-А
 • Час проведення: по неділям 09:00-12:10 або 12:40-15:50
 • Вартість курсу: 5 500 грн.

Мета курсу Фінансовий облік 1: формування узагальненого уявлення про принципи використання Міжнародних стандартів фінансової звітності для складання фінансової звітності відповідно до МСФЗ ( IAS та IFRS ) та постановами Постійного комітету з інтерпретацій . Кваліфікаційний іспит «Фінансовий облік - 1 » є елементом міжнародної програми сертифікації CIPA ( рівень сертифікації CAP ). Процес навчання включає уявлення теоретичного матеріалу на підставі авторських матеріалів наших викладачів і системи практичного тестування та оцінки знань. Програма включає розгляд порядку формування та аналізу фінансової звітності на базі МСФЗ (крім Звіту про рух грошових коштів) і основних блоків фінансового обліку відповідно до МСФЗ:

 • облік оборотних активів (грошові кошти , дебіторська заборгованість , запаси) ;
 • облік необоротних активів ( основні засоби , нематеріальні активи) ;
 • облік фінансових інвестицій;
 • облік доходів / витрат та податку на прибуток;
 • розгляд інших спеціалізованих стандартів (облік валюти та валютних операцій , події після дати балансу та ін.)

Кожен розділ курсу містить як теоретичний матеріал , так і практичні завдання, які спрямовані як на розгляд окремих аспектів застосування МСФЗ , так і комплексні приклади обліку та складання звітності на базі Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Освітній центр " Елькон" створив додаткові можливості для своїх слухачів у вигляді інтерактивного навчання та авторських книг!

Інтерактивне навчання - це синтез очного та дистанційного навчання, який дає небачений по ефективності результат освоєння навчального матеріалу та отримання практичних навичок.
Схема навчання наступна: слухач відвідує очні курси, де працює в аудиторії з викладачем і слухачами, а в період між очними заняттями має можливість вчитися за допомогою Інтернету дистанційно, закріплюючи, повторюючи або поглиблюючи отриманий на очному занятті навчальний матеріал. Також, за допомогою Інтернету, слухач може поставити запитання викладачеві, спілкуватися з іншими слухачами, і навіть провести повноцінне тестування своїх знань на даний момент. Наприкінці навчання слухач проходить пробний іспит на очному занятті і через сайт дистанційного навчання, що надає впевненість перед здачею іспиту.

Наші переваги:

 • Викладачі -практики , які читають тільки одну дисципліну , що значно підвищує якість навчання
 • Вперше в Україні інтерактивне навчання - синтез очного та дистанційного навчання , який дає небачений по ефективності результат освоєння матеріалу та отримання практичних навичок ( детальніше на сайті www.Lcon.com.ua)
 • Наші високі стандарти навчання і контроль знань - запорука успішної здачі іспитів
 • Оригінальна навчальна література , розроблена нашими викладачами
 • On - line підтримка слухачів , а також індивідуальний підхід і супровід до отримання сертифікатів і дипломів
 • Гнучка система оплати і знижок

Запрошуємо на навчання за рівнем САР:

Управлінський облік 1 (52 години - 13 занять)
Фінансовий облік 1 (48 годин - 12 занять)
Податки (44 години - 11 занять)
Право (44 години - 11 занять)

Зареєструватися на навчання

Діють знижки на навчання! Детальніше про умови акцій.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Юлия, 19.12.2019, 17:08
Очень понравилось то как преподаватель подавала материал, по всем темам мах приводила примеры из реальной практики. Очень много времени уделяла вопросам студентов, чтобы мах полно ответить на них, как во время занятия так и вне его. Очень довольна что прошла этот курс. Получила очень много новых и полезных знаний.
Юрий, 19.12.2019, 17:06
Понравилось внимание преподавателя ко всем слушателям, все заданные вопросы всегда находили ответы. Преподаватель разбирается в своем предмете, это чувствуется и заряжает на обучение! Спасибо! Мне очень понравился курс! Объем новой информации получен не малый. Преподаватель "в теме" или как говорят "с рынка". Он смог заинтересовать большинство слушателей, скучно мне не было ни один урок. Учить людей не просто, но то чему вы учите - наши "инструменты" на всегда. Спасибо!
Ксения, 19.12.2019, 17:05
Очень понравилась преподаватель Юля Коваленко- доступно, понятно и внятно!!!!!!
Подосинникова Наталья, 19.12.2019, 17:04
Добрый день! Хотела бы поблагодарить еще раз нашего преподавателя Юлию Коваленко за ее работу. Очень хочется пожелать Юле развиваться и идти дальше в своей профессии. Занятия проходили очень насыщенно. К каждому занятию Юля приходила подготовленная ( что нельзя сказать о нас:) ). Занятия по начитке проходили на одном дыхании, каждый блок укладывался по времени и за занятие Юля успевала давать материал в полном объеме. Всегда была на связи, на письма по электронной почте приходили ответы в течении часа, даже когда они задавались в девять часов вечера. Это профессионал, который любит и живет своей профессией, не стоит на месте и хочет развиваться дальше. За такими людьми нужно и хочется идти. Атмосфера в классе всегда была позитивная. На каждое занятие хотелось идти и общаться как с преподавателем, так и с слушателями. Элькону хочу пожелать успехов, развития и финансового благополучия.
Спасибо.
Чех Наталья, 19.12.2019, 17:02
Своевременное информирование, доступность преподавателя, максимальное содействие в освоении материала. Преподаватель замечательный, не равнодушный, с большим желанием донести материал до каждого слушателя, жертвуя своим личным временем. Это впечатляет и воодушевляет. Очень хочется сдать экзамен, чтобы не подвести.
Сиротюк Татьяна, 19.12.2019, 17:00
Спасибо большое сотрудникам "Элькон" и преподавателю Юлии Сергеевне . курс Финансовый учет-1 понравился, будем учится дальше. Индивидуальный подход к каждому слушателю. преподаватель очень ответственный и квалифицированный.
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок