Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Програма курсу Візажист-Стиліст. 1. Історія розвитку макіяжу. Історичні і національні особливості. Матеріали та інструменти для макіяжу. Професійна косметика. Обладнання робочого місця. Гігієна і дезинфекція. Етика роботи з клієнтом. 2. Типи шкіри і догляд за ними. Догляд за шкірою до і після макіяжу. 3. Техніка і послідовність нанесення макіяжу. Живописні прийоми, що лежать в основі макіяжу. 4. Малюнок. Техніка розтушовування. 5. Колористика. Первинні і вторинні кольори. Холодні і теплі кольори. Колірні поєднання. Теорія «пір року» і типи колориту. Малюнок і насичення кольором. 6. Пропорції особи. Корекція брів. Тонування особи. «Проблемна корекція». Колірна корекція. Корекція форми обличчя. Моделювання форми особи. 7. Макіяж очей. Корекція форми очі. Малюнок. 8. Види макіяжів за призначенням. Природний макіяж. 9. Денний макіяж. 10. Техніка виконання вечірнього макіяжу. Використання пучкових вій. 11. Вечірні макіяжі: форми та різновиди. Застосування страз. 12. Макіяж для фото. 13. Весільний макіяж. 14. Коктейльний макіяж. 15. Віковий макіяж. Етика роботи з віковим клієнтом. 16. Чоловічий макіяж. 17. Розробка образу. 18. Альтернативні форми вечірніх і коктейльних макіяжів. 19. FACE-ART. 20. Фантазійні макіяжі. Курс можна пройти як в групі, так і індивідуально. Наші учні беруть активну участь у житті центру - беруть участь у фестивалях перукарів, візажистів майстрів манікюру, відвідують семінари, дають майстер-класи.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Маргарита, 15.01.2019, 11:23
Огромное спасибо за знания и прекрасную атмосферу общения на курсах. Практические занятия захватывающие, результат радует.
Соня, 10.11.2016, 13:25
Курсы супер! Танюша спасибо огромное! И вам Ирина Константиновна спасибо за хорошую организацию и правильно подобранных моделей.
Залишити коментар
Партнери сайту
Beetroot Academy Odessa
Beetroot Academy Odessa
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Кропивницькому (Кіровограді), а також ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок