Опис курсу

Записатися на курси можно на сайті - https://www.goodkurs.com

Документ про закінчення: Сертифікат міжнародного зразка Вартість 1800грн.в групі, 2250 грн індивідуально.

Цільова аудиторія: Бухгалтери, головні бухгалтери, фінансисти, всі, хто хоче розібратися в практиці роботи в сфері ЗЕД та ведення бухгалтерського і податкового обліку в цій сфері. Мета заходу Вивчити досвід професіоналів у стажем у великих компаніях у сфері ЗЕД, вивчити правові основи ведення ЗЕД, принципи і правила ведення бухгалтерського і податкового обліку операцій з валютою. Курс викладає практикуючий головний бухгалтер з досвідом роботи в ЗЕД понад 12 років.

Опис курсу:

Нормативно-правові основи ведення ЗЕД у відповідності з законодавством України. Митне регулювання, відображення в бухгалтерському і податковому обліку експорту, імпорту, операцій з валютою. Відрядження за межі території України. Курс викладає практикуючий головний бухгалтер з великим досвідом роботи в сфері ЗЕД.

Програма курсу:

Тема 1.Нормативно-правова база ЗЕД.

Основні принципи ведення ЗЕД. Правові основи ЗЕД в Україні для бухгалтера: принципи зовнішньоекономічної діяльності; види ЗЕД; право на здійснення ЗЕД; суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності; основи регулювання ЗЕД; державне регулювання ЗЕД; облік, звітність та аудит суб'єктів ЗЕД; принципи оподаткування при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності. Зовнішньоекономічний договір (Контракт). Типовий зовнішньоекономічний договір та особливості його укладання. Базисні умови поставки товарів (приймання-здавання виконаних робіт або послуг). Інкотермс 2010 - міжнародні правила. Оформлення інвойса.

Тема 2.Митне регулювання ЗЕД. Митний кодекс Види митних режимів: імпорт; реімпорт; експорт; реекспорт; транзит та ін. Перелік документів для митного оформлення. ВМД і Коди УКТ ЗЕД. Електронне декларування.

Тема 3.Відображення операцій з валютою в бухгалтерському і податковому обліку. Облік операцій у валюті.

Правила перерахунку операцій в іноземній валюті у валюту України. Купівля та продаж іноземної валюти на практичних прикладах і в бухгалтерських проводках. Обов'язковий продаж валюти. Відображення курсових різниць у бухгалтерському і податковому обліку.

Тема 4. Бухгалтерський і податковий облік експортних операцій. Митне оформлення експортних операцій. Вивчення особливостей бухгалтерського обліку експортних операцій. Момент виникнення і величина доходу. Відображення та облік ПДВ при експорті товарів. Відображення ПДВ при постачанні послуг. Експортне відшкодування ПДВ.

Тема 5.Бухгалтерський і податковий облік імпортних операцій Митне оформлення імпортних операцій. Формування первісної вартості імпортних товарів. Часткові поставки та аванси при імпорті товарів. Граничні терміни розрахунків. Податковий облік імпортних операцій. Облік ПДВ при імпорті товарів і послуг.

Тема 6.Особливості окремих видів зовнішньоекономічних операцій. Особливості імпорту (експорту) товарів без їх фактичного ввезення (вивезення). Тимчасове ввезення (вивезення) товарів. Особливості бартерних операцій у зовнішньоекономічній діяльності. Послуги у зовнішньоекономічній діяльності. Операції з давальницькою сировиною.

Тема 7.Облік службових відряджень за кордон. Документальні підстави для обліку витрат закордонних відряджень. Розрахунок компенсацій за відрядження та оформлення авансового звіту. Звітність суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності. Декларація про валютні цінності за кордоном.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок