Опис курсу


Мінімальний рівень знань польської мови, необхідний польськими ВУЗами, - це В1 або В2. Для досягнення цього рівня знань з нуля потрібно 8-9 місяців.

В нашій школі розроблений спеціальний курс для вступників у польські Вузи, метою якого є підготувати абітурієнтів для складання мовного іспиту.

В рамках курсу проводиться підготовка до мовних іспитів на отримання міжнародного сертифікату, реєстрація, документальний супровід.

Основні заняття проводяться тричі на тиждень по 80 хвилин протягом навчального року (з сентярбя по травень). Додатково з жовтня по кінець квітня проводяться безкоштовні семінари по розмовній практиці, лексики, граматики, аудіювання та підготовки до мовного іспиту з польської мови.

Для груп, що стартують в лютому, графік відвідування в літній період змінюється: в червні, липні, серпні заняття проходять 4-5 разів на тиждень по аналогії з польськими мовними школами.

Вартість повного курсу - 5800 грн. Діє можливість оплати в розстрочку до 5 платежів.

Рівень знань після закінчення курсу: А2, В1 (покажуть результати фінального тестування).

При вступі на курс абітурієнт отримує знижку 15% на послуги агентства освіти за кордоном та повний супровід агентами в період підготовки та подання документів на рекрутацию.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок