Опис курсу

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Ми повторюємо зі слухачами весь шкільний курс з історії України (від часу заселення території України до сьогодення). Програма підготовки до ЗНО у нашому центрі складена на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання Міністерства освіти та науки України.

Одним з головних завдань є спроба самостійно і неупереджено розібратися у складних темах вітчизняної історії. Набуті вами знання, уміння і навички роботи з історичним матеріалом (джерелами) в подальшому допоможуть вам самим тверезо оцінювати різноманітні висловлювання про історію України. Підготовка до ЗНО у нашому центрі дозволить абітурієнту за короткий проміжок часу оволодіти якомога більшою кількістю питань. Практикується постійний контроль у вигляді різнорівневих тестів у форматі ЗНО.

Заняття проводяться як у групі (4-6 осіб) та індивідуально. На базі нашого Центру працюють висококваліфіковані репетитори, які допоможуть виявити і закрити прогалини в шкільному курсі історії, навчать легко орієнтуватися в епохах, підготують до підсумкових, контрольних та самостійних робіт. Заняття з історії в Центрі розвитку «ДІАЛОГ» проводять вчителі, які працюють в середній школі, відмінно знають та люблять свій предмет, мають великий досвід роботи.

Ми в Facebook: https://www.facebook.com/CentrRazvitiaDialog/,

ми в Instagram: https://www.instagram.com/cr_dialog/.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок