Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Школа? Курси? Онлайн - навчання? Всі ці варіанти з'являються перед нами в той момент, коли ми наважуємося почати вивчати іноземну мову. Будь то англійська, чеська, німецька і навіть японська - нам потрібно підібрати найбільш відповідний для нас варіант вивчення.

Звичайно, можна спробувати вивчати мову самостійно:

1) заучувати слова, розширюючи словниковий запас;

2) слухати музику і дивитись фільми без перекладу, намагаючись самостійно зрозуміти, про що йде мова. До речі, ця вправа відмінно допомагає розібратися з розмовною мовою і розвинути навик аудіювання;

3) брати диктофон, записувати вимовлені фрази, які почули з фільму чи пісні, а потім порівнювати їх з першоджерелом. Кажуть, це позитивно впливає на вимову;

4) завантажити сотні підручників з інтернету, словників, посібників та заглибитись в їх самостійне вивчення. Можливо, ви отримаєте відмінні теоретичні знання, правда, багато хто з них можуть виявитися неактуальними, застарілими і не застосовними в житті.

Як бачите, всі ці можливості мають кілька обмежень:

  • немає прямого контакту з людиною, яка володіє іноземною мовою на рівні носія, тому практично немає шансів навчитися справжньої, реальної комунікації;
  • немає системи контролю швидкості і якості засвоєння мови та системи корекції помилок фахівцем, тому високий ризик вивчити мову неправильно, довго «стояти на місці», не досягти своєї мети;
  • складно налагодити регулярність в заняттях, тому що, як на зло, з'являються інші справи і турботи, які нам здаються більш важливими;
  • додайте до цього поступово охолодження до занять і втрату мотивації (адже ніхто не хвалить і порівнювати себе ні з ким!), і можна сказати, що самостійний навчальний процес завершено.

Як би це не звучало банально, але всім, хто хоче вивчати іноземну мову, краще звернутися до фахівців і розглянути для себе спеціалізовані мовні курси, які напевно є у вашому місті.

Давайте подивимося на переваги спеціалізованих мовних курсів:

1) Спілкування з фахівцями. Навчання на мовних курсах ведуть викладачі, які вільно володіють іноземною мовою і знають, як правильно вчити інших, іншими словами володіють методикою викладання. Основне завдання професійного викладача - допомогти учню досягти його поставленої мети в максимально короткі терміни. А цілі у всіх різні: розмовна мова, мова для ділових переговорів, підготовка до здачі міжнародного іспиту, підготовка до вступу в закордонний навчальний заклад, мова для поїздок за кордон та інше. Чим досвідченіший викладач, тим більш ефективно і за мінімальний час і витрати учня, він допоможе вам досягти поставленої мети у вивченні іноземної мови.

2) Постійне бажання рухатися далі. Погодьтеся, неприємно усвідомити, що ви готові здатись в той момент, коли дивитесь на квитанцію, що підтверджує оплату навчання на курсах. А якщо згадати, що ваш одногрупник, з яким ви разом розпочали навчання, досягне більшого результату, ніж ви, тому що піде далі - чому ви повинні здаватися? У процесі вивчення іноземної мови на курсах у своєму місті ви переконаєтесь, що в команді (з іншими учнями або просто з викладачем) навчальний процес проходить набагато ефективніше і веселіше. Вам не дадуть розслабитись і втратити мотивацію, тому ви обов'язково досягнете успіху, а ще до того ж заведете нові знайомства і у вас з'являться нові захоплення!

3) Перевірені навчальні матеріали. Що краще - відкривати підручник за підручником і розуміти, що кожен з них вам не підходить? Або більше не витрачати час і кошти на пошуки і все-таки почати вивчати іноземну мову? На курсах всі матеріали пройшли перевірку і вже допомогли досягти результатів. Тому ви зможете сміливо і впевнено приступити до навчання.

4) Цікаві програми. Найчастіше, курси з вивчення іноземних мов пропонують супутні послуги і програми: наприклад, можливість вступити до закордонного ВНЗ, поїхати на мовну практику за кордон (щоб перевірити, як гарно ви вивчили мову), професійне стажування або просто відправитись в подорож і здорово провести канікули чи відпустку . Мовні курси дадуть вам можливість отримати масу задоволення і зробити те, про що ви раніше навіть не мріяли.

Що обираєте ви? Нудні вечори за сумнівними підручниками або інтенсивну роботу на результат? Якщо ви вибрали другий варіант - запишіться на курси з вивчення іноземних мов - саме вони дадуть вам ті знання, які ви шукаєте.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок