Курс «Мала комп'ютерна академія», Чернігів
Опис курсу

Мала комп'ютерна академія - це освітній проект для учнів 4 - 9 класів, в рамках якого школярі отримують практичні навики і теоретичні знання в широкому спектрі комп'ютерних технологій.

Слухачем Малої комп'ютерної академії може стати учень середньої школи або будь-якого іншого учбового закладу, якщо його вік більше 8-ти років. Групи формуються за віковмим категоріями:

ММ: молодші (3-5 класи);МК: середні (6-7 класи);МС: старші (8-9 класи).

Як проходять заняття в Малій комп'ютерній академії:

Заняття проводять досвідчені педагоги, які працюють не тільки з дітьми, а й з дорослими слухачами за схемою «Профессійна комп'ютерна освіта» за напрямками: розробка програмного забезпечення, комп'ютерна графіка і дизайн, мережі та кібербезпека.

Навчання в Малій комп'ютерній академії проводиться за авторськими учбовими програмами, адаптованими під різні вікові групи слухачів та які мають офиційний статус Міністерства освіти і науки Украни. Заняття проходять в спеціалізованих комп'ютерних аудиторіях, які оснащені необхідним технічним обладнанням.

Заняття проводяться в малочислених групах (10-12 осіб), що дає можливість приділяти кажному слухачу необхідну увагу і сприяє ефективному засвоєнню знань.

Також проводиться постійний електронний облік відвідуваності і успішності учнів. Ці дані доступні батькам в будь-який момент завдяки он-лайн доступу до електронного журналу.

Методики, які використовуються під час навчання, враховують вікові особливасті учнів, а також особливості программного забеспечення і технологій, які вивчаються. Ще до закінчення школи ваша дитина отримає зовсім “недетитячі” знання, що допоможе їй досягти успіху в сучасному суспільстві.

Більш детальну інформацією ви можете отримати, перейшовши за посиланням на наш сайт, або заповнивши анкету зворотнього зв’язку , і наші менеджери обов’язково Вам зателефонують!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Чернігові, а також ВНЗ в Чернігові, коледжі та технікуми в Чернігові, репетитори в Чернігові, робота в Чернігові

Зворотній зв'язок