Опис курсу

Курс журналістики і PR - це база для сучасного успішного журналіста. Ми переконані в тому, що хороший журналіст - це талант і покликання, а педагог або тренер - це ювелір, завдання якого - огранити алмаз і отримати блискучий і дорогий діамант, так що подібна освіта вимагає просто правильного підходу, а не великої кількості часу.

Формат навчання розроблений так, що студент-випускник може бути універсальним журналістом, працюючи з репортажами, інетрв'ю, художніми і аналітичними текстами. Крім цього ми розповімо про роботу в напрямку інтернет-журналістики, в маркетингу, піарі, роботі з соцмережами і багато іншого.

Ми навчимо Вас писати цікаві статті різного формату, розміру і на будь-які теми, навчимо спілкуватися з публікою, працювати з камерою і не боятися її. Наші педагоги - професійні журналісти, ведучі, блогери.

http://www.modamaster.com.ua/zhurnalistika-marketing-pr

Крім того, "Мастерская Моды" надає можливість практики на базі нашої Школи для самих старанних, успішних і мотивованих студентів-випускників

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок