Опис курсу

Курс стилю та іміджу в «Мастерская Моды» - це можливість навчитися добре виглядати за будь-яких обставин! Не забувайте про те, що зустрічають по сукенці, і про те, що саме зовнішній вигляд створює перше враження. Саме від нас залежить наше особисте життя, взаємини з людьми і наше професійне життя. Курс стилістики та іміджелогії - це хороший внесок у майбутнє!

З Вами будуть працювати професійні стилісти, іміджмейкери, шоппери. Крім того програма курсу передбачає лекції-практикуми з педагогами з риторики і кваліфікованими психологами.

З педагогами-стилістами передбачені практичні заняття в магазинах і консультаційний супровід в ході створення look-book (книги з аналізом клієнта, його стилем життя, типом фігури і створеною Вами, як стилістом, капсульною колекцією).

http://www.modamaster.com.ua/style

Саме курс стилістики в Першій Українській Fashion Школі «Мастерская Моды» допоможе Вашому особистісному та професійному розвитку! Ми знаємо те, що Вам потрібно, і готові поділитися! До зустрічі!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок