Опис курсу

заняття 1
Перше враження. Створення першого враження. Вихід в аудиторію. Презентація оратора і теми виступу. Психогеографія - як вибрати оптимальне місце для виступу. Хода оратора.

заняття 2
Я - лідер. Значення візуального контакту у виступі оратора. Погляд виступаючого. Енергетичний двигун оратора - метафорична шкала внутрішньої енергії. Пауза для урізноманітнення виступи та боротьби з монотонною мовою.

заняття 3
Що заважає успішно виступати перед аудиторією. Як позбутися сутулих плечей, скованих жестів, затиснутого дихання, монотонного голосу і збільшити число способів самовираження, розширення самопізнання, комунікації між людьми і поліпшення фізичного самопочуття.

заняття 4
Жести оратора. Важливість жестів для оратора. Структура і функції жестів. Візуалізація інформації за допомогою жестів. Стратегія підбору жестів.

заняття 5
Емоції. Як передаються емоції слухачам. Функції емоцій у роботі оратора. Як виробити потрібні емоції. Як запускати у слухачів потрібні емоційні стани.

заняття 6

Голос оратора. Гучність та інтонування під час виступу. Використання голосу змінює сприйняття слів. Правильний напрямок звуку. Експрес-метод поліпшення голосу. Вчимо наше тіло «звучати»: робота з резонаторами. Як досягти дикційної досконалості.

заняття 7
Що стоїть за словами виступаючого? Позитивна мови, приклади позитивних і негативних слів. Презентація на основі позитивної мови.

заняття 8
Атмосфера в аудиторії. Складові атмосфери. Як створити в аудиторії потрібну атмосферу для роботи. Вираз відносини: до себе, як до оратора; до учасників заходу; до всього разом.

заняття 9
Як мотивувати слухачів. Можливі способи мотивації. Де місце мотивації у виступі? Співвідношення позитивної та негативної мотивації при виступі.

заняття 10
Робота з аудиторією. Робота з «шкідливими» слухачами. Відповіді на запитання учасників заходу. Види утилізації в процесі роботи з групою.

заняття 11
Як підготуватися до публічного виступу. Що потрібно врахувати при підготовці? Критерії ефективного виступу. Які навички потрібні виступаючому. Стратегія розробки програми виступу.

заняття 12
Сертифікація. Інтеграція знань.

Ставши учасником семінару, ви зможете виробити безліч необхідних навичок для того, щоб, виступаючи, відчувати себе спокійно.

Увага!!!

  1. Приведи друга та отримай знижку 50% від вартості від всього курсу.
  2. Оплати весь курс відразу, та отримай знижку 20%.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Вінниці, а також ВНЗ в Вінниці, коледжі та технікуми в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок