Опис курсу

Курс розрахований на людей, котрі хочуть оволодіти професією тестувальника ПЗ, а також отримати теоретичні та практичні знання, необхідні для старту кар"єри в IT.

Програма курсу складається з двох теоретичних, шістьох практичних занять та великої кількості домашнього завдання, результати виконання якого ми будемо разом перевіряти та розбирати на заняттях.

Заняття проходять в суботу та неділю з 11:00 до 14:00. Всього 8 занять.

Здобувши необхідні знання та навички, кожен отримає можливість попрактикуватися на реальних проектах та отримати відгуки від програмістів та проектних менеджерів, спробує попрацювати в умовах приближених до "бойових".

Також програма курсу включає в себе консультацію та підготовку до працевлаштування. Вас навчать правильно писати резюме, розкажуть про те, як приховати слабкі сторони і найбільш успішно розповісти про свої переваги . Ви отримаєте багато корисної інформації , яка допоможе відчувати себе більш впевнено на співбесіді і в результаті отримати пропозицію по роботі на позицію junior QA engineer.

Ви станете частиною великої та дружньої StartIT Family. Ми забезпечимо інформаційну та моральну підтримку під нас навчання, а після з Вами залишиться комьюніті людей, які прагнуть розвиватися та, незважаючи ні на що, досягати поставлених цілей!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок