Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Навчальний центр «ВіДа» проводить індивідуальні заняття з бухгалтерського та податкового обліку.

Курс «Бухгалтерський та податковий облік з нуля» теми: Предмет і метод бухгалтерського обліку Баланс Система рахунків бухгалтерського обліку та подвійний запис Узагальнення даних поточного обліку Документація Інвентаризація Облікова політика підприємства Облікові регістри Витрати Доходи Облік грошових коштів Облік дебіторської та кредиторської заборгованості Податковий облік в Україні Запаси Облік основних засобів Облік нематеріальних активів Формування і функції Власного капіталу та забезпечення зобов’язань Бухгалтерський облік довгострокових і поточних зобов’язань Заробітна плата Фінансова (бухгалтерська ) звітність До кожної вище викладеної теми проводяться практичні завдання та за бажання видаються домашні завдання. Після закінчення навчання пропонуємо місяць безкоштовних консультації.


Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Людмила, 25.10.2016, 12:32
скажите пожалуйста оплата за курсы сразу или можно частями..
Лилия, 25.10.2016, 13:12
Добрый день есть возможность курсы оплачивать частями 50% в момент заключения договора и 50% в течения первого месяца обучения.
Лилия, 25.10.2016, 12:41
Добрый день курсы можно оплатить двумя частями 50% в момент заключения договора и 50% в течении месяца.
Елена, 23.02.2016, 09:11
Сколько по времени занимают курсы?
Лилия, 23.02.2016, 10:16
Курсы рассчитаны на два три месяца в зависимости от посещения так как идет индивидуальный график к каждому ученику. При заключении договора Вы определяете количество раз в неделю и время занятий. В случии изменений можно регулировать.
Александра, 10.05.2015, 21:47
Всем привет, хочу сказать свое мнение о курсах, тем кто еще сомниваеться и выбирает. Я получила уйму знаний. Виду папыну фирму. Спасибо всем за старание.
Залишити коментар
Партнери сайту
Монтессорі перші кроки, дитячий центр розвитку
Монтессорі перші кроки, дитячий центр розвитку
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Кропивницькому (Кіровограді), а також ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок