Опис курсу

Пропонуємо пройти кінокурс навчання англійської мови!
Опис: заняття проводяться в групах до 10 осіб. На заняттях ми дивимося серіали, фільми, відеоролики в оригіналі англійською мовою і повністю розбираємо їх лексично і граматично. Паралельно учаснику на заняття надається текст відео українською та англійською мовами. Якщо при першому перегляді учасник, як правило, розуміє 10-20 %, то після розбору відео - засвоєння матеріалу становить 90-100 %!
Ознайомлювальний курс: перші 2 тижні - безкоштовно.
Вже за 2 тижні безкоштовних занять учасники самі побачать результати і зможуть прийняти рішення про продовження навчання на основному курсі.
Основний курс: 4 місяці - 200 грн. в місяць (по акції для тих хто записався в квітні!!), звичайна ціна - 500 грн. в місяць.
Зручний клас для занять, чай, кава.
Видається сертифікат про навчання після проходження іспиту.
Час проведення занять (ознайомчий і основний курси): щосереди з 17:00 до 18:55, і з 19:00 до 20:55, щосуботи з 9:00 до 10: 55.
Клуб любителів англійської мови: безстроково - 100 грн. в місяць. Проходять у формі ігор, бесід, перегляду кіно, виїзних заходів на природі і т.д. політ фантазії.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок