Опис курсу

Обсяг курсу : 4 фотоурока по 2,5 години.

Час проведення: 11:00 , 19:00 .

Lightroom - це програма пакетної, неруйнуючої обробки фотографій.


Упевнений, що фотографії займають на Вашому комп'ютері гігабайти дискового простору. Багато фотографій вимагають виправлень.

За допомогою програми Adobe Lightroom фотограф може швидко розібратися з великою кількістю відзнятого матеріалу. Призначення програми - масова обробка зображень. Потужний Lightroom розроблений спеціально для фотографів і дозволяє ефективно організовувати, відбирати, редагувати і публікувати тисячі знімків.

Наголошую, Lightroom підкуповує саме швидкістю, економить час. Це обов'язкова програма для фотографа.

Які завдання вирішує програма Lightroom?
Кожен фотограф стикається з необхідністю організувати відзнятий матеріал, швидко знайти необхідні фотографії - це завдання пошуку.

Крім того, треба порівняти тисячі фотографій сесії і вибрати кращі знімки - це завдання сортування.

А в кращих фотографіях важливо виправити помилки або редагувати параметри цифрового негативу - це завдання корекції і ретуші.

Можливо, Вам захочеться побачити улюблені фотографії в чорно- білому варіанті або сепії? Це завдання отримання варіантів оригіналу. Lightroom - це програма неруйнівного редагування фотографій. Оригінали завжди залишаються недоторканими.

Нарешті, готові фотографії можна швидко опублікувати в Інтернеті, роздрукувати, зібрати в слайд -шоу або pdf - презентацію. Lightroom витончено вирішує завдання публікації фотографій.

Чому зручно обробляти пакети фотографій саме в Lightroom?
Lightroom чутливий до всіх типів файлів, які продукує Ваша камера. Корекція експозиції або балансу білого в RAW-конвертері давно стала звичною справою. Але Lightroom надає можливість RAW-обробки для всіх типів зображень.

Вбудований RAW-конвертер програми Lightroom змінює величезну кількість важливих налаштувань цифрового негативу. Lightroom автоматизує роботу фотографа за рахунок використання різних шаблонів, дій над групами знімків, можливості копіювати оптимальні налаштуваня з одного зображення на інше, на свою копію.

Упевнений, Вам буде просто і приємно вивчати можливості та інструменти Lightroom завдяки зручному, «дружньому» інтерфейсу програми.

Приємно працювати у «світлій кімнаті» Lightroom !
Викладає курс "Lightroom для фотографа": Дмитро Сахаров.

Ми рекомендуємо приходити на курс з ноутбуком і встановленою програмою Lightroom 4 і вище :)

Якщо Вам потрібно більше аргументів для навчання саме в нашій фотошколі - вони написані нашими випускниками у Книзі відгуків.

Сподіваємося, до зустрічі!

ТОП 5 популярних фотокурс після закінчення Фотокурсу «Lightroom для фотографа»

"Професійна фотографія".

"Зйомка портрета: у студії і на виїзді".

"Photoshop для фотографа".

"Композиція у фотографії".

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок