Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Ви можете вибрати курс англійської як українською, так і російською мовами, різних рівнів, від рівня для початківців до вищого! Просто переходьте на наш сайт за посиланням, вибирайте мову, рівень і вчіть англійську в своєму власному ритмі, там, де вам комфортно.

Методика курсу розроблена для самостійного вивчення. Матеріал поданий у легкій ігровій манері, тому навчання проходить легко і ефективно. Підтримка викладача гарантована кожному студенту.

Курс включає: навчальні посібники, аудіозаписи (начитані носіями мови), онлайн версію курсу. Різноманітність навчальних матеріалів створює ефект занурення в мовне середовище. Ви вчите мову і розважаєтесь одночасно! 20-30 хвилин на день - рекомендований час для занять. Не так багато, щоб набриднути, але досить, щоб вивчити!

Після закінчення курсу для початківців ви освоїте близько 2 000 нових слів, будете читати, писати і говорити англійською. Ви отримаєте Сертифікат, а також приємний подарунок від школи: 2 навчальних журнали курсу Англійська для середнього рівня.

За цим посиланням ви можете записатися на навчання і отримати знижку.

Хочете попередньо ознайомитися з методикою і програмою курсу? Качайте безкоштовний пробний урок тут!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок