Опис курсу

У кожного з нас є геніальні ідеї. Ідеї, що при підтримці інших, могли б змінити цей світ на краще. Але, зазвичай, ми продовжуємо ідеї носити в своїй голові. День, тиждень, місяць. Але ідеї теж мають свій термін придатності, а тому одного дня вона вже не буде придатною до реалізації – так щодня помирають мільйони ідей. А чому? Тому що ви не наважилися поділитися своєю ідеєю. Ви розуміли, що ідея супер, але ви сумнівалися у вмінні її подати. То, можливо, краще навчитися презентувати ідеї, замість того щоб хоронити чудову геніальну ідею?

Спітнілі руки, пустота в голові, пересохле горло, ви не знаєте куди себе подіти. Вам це знайомо? О, так, це страх публічного виступу. Можливо, пора подивитися йому у вічі? Можливо, пора зробити крок йому на зустріч та протягнути руку, щоб привітатися. Думаю, що ви зі мною погодитися, що страх перед публікою є нічим більше як крою уяви.

Саме тому ми пропонуємо вам відвідати курс “Ораторська майстерність”». Чому цей курс варто відвідати саме вам?

Продумана програма курсу. Важливою особливістю тренінгу є його системність і концептуальність. На тренінгу ви отримаєте не просто хаотичний набір прийомів, як це часто буває при навчанні, а красиву і міцну концепцію майстерності. Тобто, цільну систему відпрацьованих на практиці знань і вмінь, що по-справжньому працюють в житті. Принцип тренінгу – принцип «снігової кулі», від загального до детального і навпаки. Ми розкладаємо ораторську майстерність на складові, вивчаємо і відпрацьовуємо їх, і далі з’єднуємо в одне єдине ціле, яке і є справжньою майстерністю.

Максимальна ефективність. Для того щоб ваші заняття дали максимальний ефект, ми використаємо систему аналізу відео записів виступу. А продумана система домашніх завдань дасть змогу закріпити та відшліфувати отримані навички.

Індивідуальний підхід. Не таємниця, що всі ми різні, – і навички у кожного розвинуті по різному. Саме тому ваші завдання та вправи на заняттях коригуються у відповідності до ваших потреб.

Виключно практичний підхід. Будь-хто, хто бажає отримати теорію, може звернутися до найближчої книгарні або до одного з тисяч сайтів, що присвячені публічним виступам. Основна ціль курсу “Ораторська майстерність” - отрмання практичних навичок. Уся теорія зведена до мінімуму.

Врахування сучасних потреб. Розвиток техніки вніс свої корективи в ораторську майстерність – і ми це врахували. На курсі передбачено ознайомлення з роботою різних типів мікрофонів та з правилами створення ефективних презентацій.

Під жорсткими умовами ми маємо на увазі наступне: причинами відсутності на занятті чи невиконання домашнього завдання були «похорони хом’ячка» або «відсутність часу (настрою)». Тому при відсутності на занятті або при відсутності домашнього завдання, ми повертаємо вам кошти (з вирахуванням оплати за пройдені занять).

Увага! Одним з найпоширеніших побічних ефектів від проходження курсу по ораторській майстерності є підвищення самооцінки. І це не дивно, адже на курсі ви дізнаєтеся про такі власні можливості, про які навіть не підозрювали.

P.S. На тарифи “Оптимальний» та «Ефективний» надається гарантія: якщо по завершенню курсу ви вирішили, що курс не дав очікуваних результатів, – ми повертаємо 100% коштів без зайвих запитань.

P.P.S. Пам’ятайте, що кожна ідея має свій термін придатності – ті умови, за яких її можна буде реалізувати, не будуть існувати вічно – все швидко змінюється. А тому «краще пізно, ніж ніколи» працювати не буде. Краще негайно.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Ірина, 17.01.2019, 19:47
Скажіть будь ласка,чи є у Вас знижки для людини з інвалідністю?
Христинв, 08.09.2018, 10:06
Ціна вказана за одне заняття,за місяць чи за весь курс?
Адрій, 10.09.2018, 09:58
Христино, доброго дня.
Ціна була вказана в 2016 році.
На даний момент вартість участі в курсі складає 2500 гривень.
Курс складається з 8 занять по 2 години.
Залишити коментар

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок