Опис курсу

Репетиторський центр Алгоритм проводить набір учнів 1-11 класів для занять з курсу "МАТЕМАТИКА". Для учнів 10-11 класів "Курси підготовки до ЗНО-2018".

Ми робимо освіту зрозумілою і доступною! Простота викладу учбового матеріалу, наочність і застосовність на практиці, оптимальне співвідношення письмових і усних завдань, пояснення матеріалу до повного розуміння і засвоєння, безперервна контроль-система освітнього процесу - це принципи, якими керуються усі наші педагоги. У нас Ви отримаєте якісні освітні послуги. Наш центр надає унікальну можливість відвідувати заняття з практичної фізики, біології і хімії. На цьому зайнятті ми вивчаємо ці предмети з боку проведення дослідів, які у свою чергу проводили великі учені для відкриття своїх законів. Ми вивчаємо не лише математичний апарат (формули і теореми), але і маємо можливість провести спостереження і зробити свої висновки.

Подзвоніть і запишіться на безкоштовний урок-тестування!

вул. 152 Дивізії,

вул. Нижньодніпровська, 17, ТРЦ " Караван".

вул. Велика Діївська, 111 М.

algoritm.co.ua

Ваш АЛГОРИТМ успіху!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Даяна, 23.06.2017, 13:34
Я занималась в алгоритме физикой и математикой. Очень доступно и интересно объясняют учителя. В новом учебном году хочу заниматься еще и английским.
Михаил, 09.06.2017, 10:42
Украинский язык -184
Математика - 168

И это с нуля! Спасибо Вере Ананиевне и Алине Александровне!
Илона, 05.06.2017, 08:57
Хорошие курсы. Готовилось в Алгоритме к зно. Результаты очень хорошие!
Даша, 11.08.2016, 16:03
хорошие учителя и очень добрые. Не ругают, если не получилось что-то сразу, а объясняют.
Диана, 06.07.2016, 15:50
Как меня родители уговорили учить математику - даже не понимаю, но с учебным центром они точно угадали! Во-первых - хорошие учителя, во-вторых - правильный подход к образованию в целом! Теперь я будущий математик) Поступила на бюджет и очень нравится мне учиться в Университете)))
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок