Опис курсу

Курси математики для школярів в учбовому центрі АЛГОРИТМ, відкривають свої двері для учнів 1-11 класів. Ми готуємо до вступних іспитів в ліцей і коледжі, до зовнішнього незалежного тестування, до випускних іспитів в 9 і 11 класах (ДПА), розбираємо теми, що не розуміють в школі, і підвищуємо успішність, поглиблено вивчаємо математичні дисципліни. Зайняття в центрі проходить як українською мовою, так і на російською. Зайняття проходить в 2-х форматах: 2-3 за індивідуальною програмою і індивідуально. Ви отримаєте можливість навчатися в комфортних учбових аудиторіях у досвідчених педагогів, займатися по зручному для Вас графіку, користуватися електронною бібліотекою учбового центру, отримувати звітність про результати навчання. Ваш результат - це наша репутація!

Дзвоніть нам і запишіться на безкоштовне попереднє тестування.

algoritm.co.ua

Ваш АЛГОРИТМ успіху!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Даяна, 23.06.2017, 13:34
Я занималась в алгоритме физикой и математикой. Очень доступно и интересно объясняют учителя. В новом учебном году хочу заниматься еще и английским.
Михаил, 09.06.2017, 10:42
Украинский язык -184
Математика - 168

И это с нуля! Спасибо Вере Ананиевне и Алине Александровне!
Илона, 05.06.2017, 08:57
Хорошие курсы. Готовилось в Алгоритме к зно. Результаты очень хорошие!
Даша, 11.08.2016, 16:03
хорошие учителя и очень добрые. Не ругают, если не получилось что-то сразу, а объясняют.
Диана, 06.07.2016, 15:50
Как меня родители уговорили учить математику - даже не понимаю, но с учебным центром они точно угадали! Во-первых - хорошие учителя, во-вторых - правильный подход к образованию в целом! Теперь я будущий математик) Поступила на бюджет и очень нравится мне учиться в Университете)))
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок