Опис курсу

У роботі зі школярами-підлітками 11-15 років ми використовуємо новаторський підхід, закладений в основу нового підручника англійської мови In Touch. Це по-справжньому прогресивний підхід до процесу навчання дітей цієї вікової групи.

Весь процес навчання складається з різних цікавих і творчих завдань, які вдало поєднуються і сприяють оволодінню усіма необхідними навичками мовленнєвої діяльності.

Більш детально можна ознайомитись:
Наш сайт: www.discovery.sumy.ua
наша группа в Facebook: https://www.facebook.com/pg/discovery2007/posts

Весь курс складається з трьох підручників, відповідних трьом віковим групам цієї категорії дітей-підлітків: 12-13 років, 13-14 років, 14-15 років.

  • Кожен блок підручника має чітку трьохетапну структуру: презентація, розуміння і практика. Це сприяє ефективному оволодінню навчальним матеріалом. Всі завдання і види роботи мають максимальну комунікативну спрямованість.
  • Розділи Real-life Situation, Stories, Cartoons і In Touch Club Magazine і аудіоматеріали кожного уроку містять захоплюючий для підлітків пізнавальний і мотивуючий їх до вивчення матеріал.
  • Посилений лексичний запас і граматика, які забезпечують хороший граматичний і лексичний рівень оволодіння мовою. В кінці кожного розділу - граматичний довідник і список нових слів.
  • Захоплюючі творчі завдання для опанування всіма необхідними комунікативними навичками.
  • В кінці підручника - міні-п'єса, яку можна зіграти на занятті "Англійська театр".
  • Багато завдання складені в форматі ЄДІ (єдиний державний іспит) і ДПА (державна підсумкова атестація) з англійської мови. Це свідчить про те, що діти вже на цьому етапі морально і технічно привчаються до роботи в форматі ЄДІ, будь-якої категорії міжнародного Оксфордського або Кембриджського іспиту, не кажучи вже про ЗНО!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Академія професій майбутнього
Академія професій майбутнього
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Сумах, а також ВНЗ в Сумах, коледжі та технікуми в Сумах, репетитори в Сумах, робота в Сумах

Зворотній зв'язок