Опис курсу

Вивчайте македонську мову!

Македонська мова (македонски јазик [maˈkɛdɔnski ˈjazik]) — слов’янська мова, офіційна мова Республіки Македонії, межує у мовному континуумі з болгарськими і торлацькими (східносербськими) говірками, а також належить до балканського мовного союзу, де має спільні граматичні, типологічні і лексичні риси з грецькими, албанськими й румунськими говорами.

Використовує абетку на основі кирилиці із рядом особливостей (відсутні літери: є ґ, і, ї, й, щ, ь, ю, я; додані ѓ, ѕ, ј, љ, њ, ќ, џ). Існує у трьох діалектних групах: західній, східній і північній (деякі дослідники виділяють лише західну і східну групи). Число носіїв становить близько 1,5 млн людей.

Слов’янські говірки, що були поширені в околі Солуну (нині на території Греції), взято за основу староцерковнослов’янської писемності. Нині ці землі належать до македонського мовного ареалу, та починаючи з 10 століття македонські говірки і старослов’янська мова мають принципові граматичні відмінності, що проявились також в болгарських і торлацьких говірках.

Слогница Речовска — одна з перших граматик македонської мови
Наразі македонська літературна мова є офіційною мовою Македонії, хоча деякі лінгвісти, а також більшість болгар не визнають існування окремої македонської мови, що відрізняється від болгарської, і вважають її діалектом або літературним варіантом болгарської мови. Оскільки об’єктивних критеріїв для відрізнення літературної мови від кодифікованого діалекту нема, це питання залишається перш за все політичним.

Сучасна македонська літературна мова створювалась на основі діалектів, поширених на території Республіки Македонія. Її було кодифіковано у 1945 — за основу літературної мови було взято центральні говори західного діалекту.

Престижне навчання

  • ✔ Кваліфіковані викладачі. Навчання проводять досвідчені кваліфіковані професіонали, вчені з науковими ступенями, носії іноземних мов.
  • ✔ Індивідуальний підхід. Програма навчального курсу складується індивідуально відповідно до Ваших потреб
  • ✔ Зручний графік. Ви оберете власний графік занять з 9-ої ранку до 9-ої вечору в зручні для Вас дні. Таким чином, Ви визначите зручний для себе час і встигатимете працювати та навчатися!
  • ✔ Територіальна близькість. Займайтеся в навчальному центрі, в закладах партнерів і навіть на Вашій території в офісі чи вдома! Доступні дистанційні заняття в Skype.
  • ✔ Гнучка оплата. Сплачуйте за навчання поетапно, розділивши вартість навчання по частинам.
  • ✔ Оптимальне навантаження. Цілісність, динаміка та теметичне академнавантаження проходження програми курсу напряму залежить від бажання, дисципліни та інтелектуальних можливостей учня. Постійний зворотній зв’язок із викладачем.
  • ✔ Знання назавжди. Навички, котрі Ви отримаєте під час ґрунтовного навчання під керівництвом найкращих викладачів Українського науково-освітнього центру Престиж, залишаться з Вами на все життя!

Після завершення навчання
Ви отримаєте сертифікат Українського науково-освітнього центру Престиж, в якому буде вказане Ваше ім’я та назва предмету Вашого курсу. Також центр Престиж сприяє працевлаштуванню випускників.

З всіх питань, які Вас цікавлять і для отримання детальної інформації зв’яжіться з нами за телефонами та запишіться на співбесіду в наших освітніх центрах, де ми з радістю проконсультуємо Вас!

Насіння знання дасть добрі сходи!

Записатися на навчання в Українському науково-освітньому центрі Престиж

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок