Опис курсу

Курси англійської мови.

  • У процесі навчання беруть участь кваліфіковані викладачі з досвідом викладання та дипломом не нижче магістра, а також носії мови.
  • Ціни доступні для всіх та приємно Вас здивують.
  • Гнучка система знижок для студентів, учнів, двох дітей з однієї сім’ї, тих студентів, котрі продовжують навчання на вищому рівні та інших малозахищених верств населення: сироти, напівсироти та ін..
  • Ми використовуємо підручники, розроблені британським та німецькими методистами (Oxford, Macmillan, Longman, Hueber, Klet та інші).

Курси англійської мови.

  1. англійська мова за власною методикою у казках для малят від 3,5 до 7 (мовне середовище, з першого заняття все ведеться на англійській мові)
  2. англійська для дітей від 7 до 13 (говоріння, читання, письмо,граматика без сліз, мовне середовище, дні народження, конкурси, вікторини)
  3. англійська для підлітків від 13 до 15 (цікавий творчий курс для тінейджерів з урахуванням інтересів та сприяття розширенню загального кругозору, граматика у піснях, мовне середовище, підготовка до здачі ДПА з англійської мови, свята, проектні роботи )
  4. англійська мова для старшокласників (грунтовна підготовка до складання ДПА та ЗНО з використання передових підручників світового досвіду + навчання писати листи та твори)
  5. англійська мова для дорослих від 18 і старші (рівні від базового до продвинутого, оригінальні підручники Oxford та Cambridge, відео курси, спецкурси – англійська для інженерів, техніків, авіації, медиків, туризму, готельного бізнесу, граматика у піснях , постановка вимови та інтонації, комунікативний метод, підготовка до співбесіди , курс виживання для виїжджаючих за кордон, тощо)

Всі студенти забезпечуються художньою літературою та необхідними додатками.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Дендра, 08.02.2015, 15:56
зачем указывать ссылку на vk, если паблик скрыт ?
Ольга, 25.03.2015, 00:27
Долучайтесь до групи ,вам буде доступна вся інформація!
Залишити коментар
Партнери сайту
Просвіта, освітній центр
Просвіта, освітній центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Чернівцях, а також ВНЗ в Чернівцях, коледжі та технікуми в Чернівцях, репетитори в Чернівцях, робота в Чернівцях

Зворотній зв'язок