Опис курсу

ТМ «Партнерські бізнес системи» запрошує на курс словацької мови для бажаючих продовжити навчання в Словаччині.

Словаччина входить в єдиний європейський освітній простір та дипломи словацьких університетів дозволяють працювати в будь-якій країні світу.
У словацьких університетах при отриманні державного сертифікату про знання словацької мови і зданих вступних іспитах Ви зможете навчатися безкоштовно.

Курс словацької мови сформує основні навички граматики і вимови, дозволить отримати навички читання, грамотного письма. По мимо граматичних тим, курс розрахований на освоєння базових знань з географії, культури та звичаїв, традицій Словаччини. Це підготовчий курс до річного або семестрового курсу в мовних школах Словаччини.

Просимо звернути увагу, що мовна школа надасть обсяг зазначених у Договорі годин незалежно від рівня знань словацької мови, тому, починаючи вчити словацький з нами, Ви забезпечуєте собі можливість без проблем отримати державний сертифікат про знання словацької мови і подати документи на бюджетну форму навчання в словацьких університетах.

Курс словацької мови розрахований на 11-класників і студентів українських університетів, які планують отримувати бакалаврат або навчатися на магістерських програмах в Словаччині.

Оплата вноситься щомісячно в сумі 800 грн. без ПДВ щомісяця.

З жовтня проходить реєстрація на навчання в мовні школи Словаччини.

ТМ "Партнерські бізнес системи" здійснить якісний переклад документів на словацьку мову.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Елькон, навчальний центр
Елькон, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок