Опис курсу

Наш курс італійської мови рекомендується для школярів, студентів, аспірантів, викладачів, усіх бажаючих вивчити італійську мову!

Особливістю даного курсу є систематизація матеріалу, поданого у вигляді оригінальних таблиць та схем, що дозволяє легко засвоїти загальну граматичну структуру мови і самостійно логічно будувати фрази без механічного заучування.

Систематизований інтенсивний курс італійської мови - це

  • Сучасна розмовна мова в повсякденному житті
  • Докладне пояснення граматики, велика кількість вправ
  • аудіо-CD для постановки правильної вимови і сприйняття італійської мови на слух

Наш курс італійської мови містить усні теми з перекладом, на основі яких Ви зможете скласти власні усні повідомлення; зразки розмовних тем, витяги з оригінальних текстів італійських авторів; розширений лексичний матеріал; комунікативні вправи, що допоможуть розвивати навички мовлення, значно збагатити лексичний запас.

Мета курсу італійської мови - закласти основи розвитку лексичних та комунікативних навичок і навичок читання та розуміння текстів.

По закінченні курсу італійської мови Ви отримаєте навички правильної вимови, оволодієте основними типами інтонації та засвоїте основні правила орфографії.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Boteon
Boteon
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок