Опис курсу

У програмі курсу:

  • англійська мова
  • розвиток мовлення
  • математика
  • логіка

Кваліфіковані викладачі, сучасна методика, захоплюючі та цікаві заняття!

Вважаємо, що для Вашої дитини у нашому закладі для цього буде чимало можливостей. У процесі повсякденного спілкування з однолітками діти вчаться жити в колективі, опановують на практиці моральні норми поведінки, що допомагають регулювати стосунки з оточуючими. Працюючи з дітьми, наші педагоги приділятимуть велику увагу формуванню їхньої поведінки на заняттях, в іграх.

В процесі навчання діти не тільки практично опановують різні навички й вміння, але й освоюють визначені норми поводження в колективі однолітків.

Наш педагогічний колектив вбачає за необхідне використовувати сучасні підходи до формування культури поведінки у дітей. За останнє десятиріччя система освіти в Україні істотно змінилася, тому в сучасній освіті значно зросла варіативність навчальних методів, які ми використовуємо на кожному занятті для навчання дітей дошкільного віку.

Ми усвідомлюємо, що життя все наполегливіше ставить задачу перегляду характеру взаємодії педагога з дітьми в педагогічному процесі нашої дошкільної освітньої установи.

Викладачі нашого навчального закладу докладатимуть зусиль для постійного вдосконалення своєї педагогічної технології. Усвідомлюємо, що це вимагає достатніх знань психології дитини, усвідомленого підходу до вибору методів і доцільності їхнього використання в роботі, з урахуванням знань особливостей дітей і неприпустимості твердого тиску на них у процесі присвоєння соціального досвіду. Нова технологія виводить педагога на позиції, що забезпечують розвиток почуття успішності кожного учасника педагогічного процесу, формує в дитини бажання вчитися і пізнавати світ.

Педагоги нашого навчального закладу висувають загальну мету: виховання майбутнього нації – як відродження культури і моральності.


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок