Опис курсу

Наш навчальний центр готує абітурієнтів до здачі ЗНО з німецької мови.

Навчальна програма відповідає вимогам Українського центру незалежного тестування.

Наша мета - допомогти учням шкіл, ліцеїв та гімназій - майбутнім абітурієнтам швидко та якісно підготуватися до ЗНО, а також добре засвоїти шкільну програму.

Пропонований курс підготовки вміщує різноманітні тестові завдання, які дають можливість всебічно підготовитись до здачі іспиту відповідно до вимог чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти, програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов та технічних характеристик тестів з англійської мови.

Курси знаходяться в центральній частині Львова. Усі класи обладнані дошками, зручними меблями, аудіообладнанням. Усі ці фактори дозволяють учням набувати знання у зручному середовищі.

Ви опинитеся в дружній атмосфері, а досвідчені викладачі-репетитори нададуть Вам можливість вивчити матеріал та успішно скласти іспит ЗНО. Програми розроблені з використанням найсучасніших технологій і ресурсів навчання. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного учня.

Індивідуальні заняття або заняття у міні-групах дають можливість викладачам звернути увагу на всі Ваші проблеми, з якими Ви стикаєтесь при опануванні предмета.

Ми будемо раді вітати Вас у нашому центрі підготовки до ЗНО.

Перевагою центру є кваліфіковані викладачі, індивідуальний підхід до кожного абітурієнта, спеціально підібраний матеріал, сучасна методика викладання, експрес підготовка до іспитів, гнучкий розклад навчання, зручне місце розташування.

Усі матеріали для навчання надаються БЕЗКОШТОВНО!!!!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок