Опис курсу

Концепція підготовки програмістів в ІТ-Академії реалізується в чотири етапи.
1. Базисний - формується стійкий фундамент для підготовки програмістів:

  • необхідні знання елементарної математики і інформатики;

(термін навчання - 1 міс.).
2. Класичний - формуються основні принципи програмування на базі класичних комп'ютерних наук і методологій:

  • алгоритмічна мова С;
  • вища математика, дискретна математика і комбінаторика;
  • структури даних (зв'язні списки, бінарні дерева пошуку, червоно-чорні дерева, ХЕШ-таблиці);
  • розробка і аналіз алгоритмів;

(термін навчання - 5 міс.).
3. Перехідний - формується база для переходу до сучасних технологій програмування:

  • ООП на базі Java (C++);
  • Проектування баз даних;
  • Інтернет-програмування (HTML, CSS, JavaScript, PHP);

(термін навчання - 3 міс.).
4. Становлення - завершення процесу підготовки шляхом конкретного застосування отриманих знань на реальних проектах ІТ-компаній із засвоєнням сучасних методів і технологій, які використовуються відповідними компаніями;
(термін навчання - 4 міс.).

  • Англійська мова для програмістів - вивчається протягом усього курсу;

Оригінальна методологія підготовки спеціалістів передбачає щомісячне визначення цілей і перевірку (контроль) рівня їх виконання, гарантує включення у виробничий процес (працевлаштування) спеціаліста після завершення навчального процесу.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Святослав, 19.02.2019, 09:12
Якщо хтось задається питанням, чи варто навчатись програмуванню в IT-
Аcademy Вінниця – звичайно варто! Але потрібно докласти немало зусиль.
Навчався у виші далекому від програмуванням, працював трохи в державній сфері. На роботі відчував, що немає ніякого розвитку і вирішив, що хочу навчатись чомусь цікавішому - програмуванню.
За відгуками обрав саме Академію.Пари англійської були наполовину ігрові, тому вона засвоювалась легко. Вищу математику «пробігли» дуже швидко, але повторити встигли багато всього. Перших два місяці вивчали тільки С, що заклало хорошу базу. Вивчали багато, викладачі професіонали, але для того, щоб щось знати потрібно було багато працювати вдома, «кодити».
Після шести місяців навчання подав заявку, вирішив завдання і пройшов співбесіду. Мені пощастило попасти в саму круту команду. Я почав працювати програмістом уже через 8 місяців після початку навчання.Здається я знайшов роботу своєї мрії). А допомогла в цьому саме Vinnytsia IT-Academy.
Саша, 12.02.2019, 11:21
Зараз я стажер в міжнародній ІТ-компанії. Свій шлях в програмування я розпочав в Вінницькій ІТ-Академії.
1. Подумайте чи воно вам потрібно.Почав вивчати програмування сам, але загальне розуміння всіх необхідних напрямків мені дали саме в ІТ-Академії. Навіть після того, як я перестав навчатись, постійно удосконалював свої навички.
2. ІТ-Академія — не школа. Там дають гарні початкові знання. Але вчишся ти сам. Якби ІТ-Академія давала 100 відсотків знань, випускником ви могли б стати через років 5.
3. Шукайте роботу. Хоча в Академії обіцяють допомогти з роботою, нехай це буде ваш запасний план. Тільки після проходження декількох співбесід, ви зрозумієте чого вам не вистачає, і що підучити. Але нехтувати порадами викладачів не варто. Насправді вони бачать ваш рівень зі сторони, і можуть визначити, готові ви до роботи чи ні. Адже готовність це не тільки знання синтаксису і технічних штучок
Хочеш стати програмістом - це не легко. Але якщо є кому допомогти — шлях стане легшим і коротшим
Алла, 23.01.2019, 12:45
Привіт всім тим, хто в роздумах над тим "бути чи не бути?". Я зараз працюю програмістом в компанії Aura, куди я пройшла співбесіду по рекомендації ІТ-Академії.
Якщо твоя мета навчитися програмувати, то ІТ-Академія може стати гарним інструментом для досягненням мети. В Академії всього не навчать (бо всього і не можливо вивчити), багато чого доведеться опановувати самому, але, окрім навиків програмування тут можна, також, вдосконалити навики роботи в команді над проектами, софт скіли та англійську мову. Буде важко, програмування буде забирати багато часу, тому тобі варто задуматись, де ти братимеш цей час, від чого доведеться відмовитись. Буде морально важко, на тебе будуть тиснути дедлайни, задачі, кількість інформації, відсутність часу, відсутність підтримки близьких, розчарування одногрупників. Це все може призвести до відчаю. Важливо в ці моменти не здаватись, йти до кінця і розуміти для чого ти це робиш.
Бути чи не бути? Ризикнути чи коритись долі? Не спробуєш, не дізнаєшся
Наташа, 16.01.2019, 11:56
К концу обучения поняла,что быть учителем это совершенно не то, чего я хотела. Я больше творческий человек, но всячески пыталась это все творчество в себе придушить. Работала в сфере обслуживания.Но хотела, чтобы работа действительно приносила мне удовольствие и я могла самореализоваться. Натолкнула меня на мысль обучатся в IT-Академии моя знакомая и я зарегистрировалась на курс "Веб-дизайн".
Самое первое и главное - это сильное желание учится, включая и самостоятельное обучение. Все, что мне было нужно и меня интересовало я получила от своих преподавателей, дальше-вперед, дерзай, учись, совершенствуйся
Время обучения было достаточно веселым и интересным)
Работу нашла спустя 8 месяцев обучения. Сейчас работаю UX/UI дизайнером. Именно эта профессия сломала мои закоренелые понятия, что на работе нужно перемучиться, а вечером наконец то жить и делать то, что нравится. Благодарю за все это я преподавателей ІТ-Академии, которые подарили мне знания и билетик в новую профессию!
Юлія, 19.12.2018, 13:01
Пройшло більше року як я закінчила курс Програмування в Вінницькій ІТ-Академії. Досі працюю в цій сфері - це вже добрий знак. За освітою я практичний психолог. Я почала цікавитись розробкою сайтів і простори гуглу привели до спеціалізації програміст. Коли за декілька днів я зустріла величезну статтю про ІТ Академію, пазл склався. Я була задоволена, вивченням англійської мови та інтенсивності курсу, цікаві предмети, курсові проекти - мені все подобалось. Доводилось платити своїм часом, недосипом, деякими друзями та ще багато чим. Але якби не було важко, я ні єдиного разу не пошкодувала про цей шлях.
Стосовно викладачів, всі викладались на 100% і на парах і на проектах. Я завжди могла розраховувати на відповідь та допомогу. Єдиним мінусом були постійні зміни розкладу, про які не завжди попереджали :(
Після закінчення навчання працюю в якості frontend розробника.
Всім тих, хто вчиться - наполегливості та терпіння, адже це ще тільки квіточки. Всім хто сумнівається - рішучості!
Вадим, 17.12.2018, 14:04
Раніше займався перекладами, робота не приносила задоволення. Через недостатні знання математики не пішов навчатися в технічний вуз. Знайомий, який на той час успішно влаштувався на роботу після закінчення ІТ-Академії, порадив мені піти туди навчатися, про що я не пошкодував.
Слід відмітити, що в ІТ-Акдемії багата і насичена навчальна програма. Математика, якої я так боявся, завдяки заняттям з Іриною Канєвою виявилася не такою складною і дуже цікавою. Тут працюють викладачі-практики, які задають правильний напрямок для професійного розвитку, є індивідуальний підхід до студентів. Щодо мінусів, навчальна програма з програмування була часто досить неструктурованою. З іншої сторони, це спонукало до самостійного вирішення проблем. Помітно,що Академія постійно розвивається і вдосконалюється.
До кінця курсу не дійшов, за рекомендацією ІТ-Академії, запросили на стажування зі спеціальності QA в Вінницький офіс компанії EPAM, потрапив на позицію Junior Software Test Automation Engineer.
Андрій, 26.11.2018, 18:40
Працював начальником відділу по ремонту верстатів з ПК. Почав думати про зміну місця роботи через погані умови праці (в мене на робочому місці навіть комп’ютера не було – який жах!!!).
Мої друзі вивчали програмування та обрали ІТ-Академію. Завжди любив комп’ютери та все що з ними пов’язано.Так я став студентом, вдруге =)
Навчатися було важко - дуже багато часу, необхідно витрачати на вивчення матеріалу. Був приємно вражений, що викладачі ніколи не відмовляли в додаткових заняттях, відповідали на питання в Viber, завжди були пунктуальні та детально розбирали питання, які такі виникали.
Зараз працюю в компанії RubyCon.
Що можу порадити тим, хто вирішив пройти цей шлях: англійська – взагалі не обговорюється - “маст хев”; необхідно одразу визначитися з напрямком; поставити навчання на перший план; бути на крок попереду; ну і напевно останнє – практика, практика і ще раз практика, ви не навчитеся «кодити», якщо не будете цього робити.
Тешабаєв Дмитро, 21.11.2018, 11:45
У Академії Мені сподобалося усе. Це не було схоже на жоден навчальний заклад. Перший день навчання була англійська мова у Алли Бобрук. Було дуже весело, цікаво і динамічно. Наступного дня була перша пара з програмування у Ярослава Олешко, який дав зрозуміти, що за тобою тут ніхто не буде бігати і “втирать какую-то дичь”, а вчитися тобі доведеться самому, тільки тебе будуть направляти на вірний шлях та завжди буде з ким порадитись. Далі все було настільки цікаво і динамічно, шо по правді іноді навіть "плавився мозок". Хочу подякувати Юрію Мітюшкіну, якого я часто мучив після паp. Не дивлячись на це, він завжди залюбки погоджувався залишитися та пояснити, те що не зрозуміло. Окреме Вам велике Дякую:)
Зараз працюю в місті Київ у компанії PocketBook на посаді DevOps Engineer.
Дякую усім хто до цього причетний!
Тим хто хоче здобути знання скажу – не сумнівайтесь ні секунди, а тим хто думає “відмучити” заради диплому – не марнуйте часу, ні свого, ні інших.
Анна, 20.08.2018, 17:08
До вступу в Академію працювала лікарем, тобто відношення до програмування не мала ніякого, та все ж вирішила, що 7 років навчання в медичному університеті недостатньо і потрібен ще рік в сфері інформаційних технологій, обравши для цього ІТ-Академію. Чому саме її? Просто відвідавши першу співбесіду з чарівним викладачем англійської мови Аллою Бобрук, неможливо було не повернутися. Уроки англійської були справді цікавими, які навчили не тільки мови, але й виступам на публіці, без чого не обійтися на будь-якій співбесіді. В процесі навчання найбільше запам'ятались заняття з Олексієм Тюренковим, це було дійсно дуже корисним досвідом.
Зараз я працюю в ІТ відділі BHB group. Це важкий шлях, який після влаштування на роботу тільки починається, тому потрібно дійсно любити свою професію.
Необхідно розуміти, що ІТ-Академія вкаже тобі правильний напрямок, розповість і пояснить що до чого, підтримає при перших падіннях, але потрібні зусилля і постійна праця.
Ігор, 29.05.2018, 17:14
Само обучение очень интересное, интересные: дисциплины, подход, окружение. Первая его половина включала различные основы, довольно таки сильные и необходимые, завершающим этапом изучения которых было написание графического приложения/игры на языке С/С++.
Дальше пошла активная работа с различным технологиям, языками программирования, фреймворками, английский (английский был с самого начала), "живые" и интересные проекты, экскурсии по компаниям и многое другое. Большим плюсом было то, что все преподаватели были реальными разработчиками IT компаний, общение с которыми не заканчивалось на уроке, можно было спокойно задавать любые вопросы касательно айти сферы.
Были так же и трудности, куда без них, трудности в разработке, в различных настройках проектов, трудности это показатель роста, не стоит расстраиваться если у вас что-то не получается, попробуйте еще раз и еще раз, лучше изучите предметную область, попросите помощи у товарища или преподавателя.
Саша, 27.04.2018, 16:07
(Школа Хакерів)
Мені 9 років. Навчаюсь в Школі Хакерів Вінницької ІТ-Академії вже 1 рік. Відвідую заняття з Інтернет програмування, логіки та алгоритмізації, веб-дизайну та англійської мови. Всі заняття мені дуже подобаються.
За цей час я вивчав HTML та CSS.
Перший проект у Школі Хакерів - розроблений мною - сайт компанії під назвою MS. При створенні свого сайту я використовував: HTML та CSS, а також bootstrap. Даний сайт налічує 25000 стрічок коду та має наступну структуру: головна сторінка, інформація про компанію, її учасників, контакти, програми, ігри та новини.
В майбутньому я планую розробити нову операційну систему, яка замінить вже існуючі ОС у світі.
Свою розповідь хочу завершити словами Стіва Джобса: «Знайди своє істинне захоплення, займайся улюбленою справою і змінюй світ на краще».
Юрій Маєвський, 24.04.2018, 16:25
На сьогодні моя посада звучить так - frontend developer at RubyCon LLC.
Період мого навчання у академії 2015-2016. група B15.

До того, як прийшов в академію, займався декоруванням автомобілів. В академію потрапив за компанію з другом, не знаючи навіщо я сюди прийшов. З часом зрозумів, що всі випадковості не випадкові. Сподобалась простота навчання та адекватність викладачів. Академія мені дала усе, від основ програмування до першої роботи. Роботу запропонували ще під час навчання.
На поточній роботі в мене дуже крутий колектив. Я практично не залежу від технологій, які можна використовувати при роботі. RubyCon.
Микола Зорич, 14.12.2017, 19:37
На даний момент працюю системним адміністратором і веб-розробником.
До Академії я намагався працювати фармацевтом, але зрозумів, що це не моє і вирішив піти в айті сферу. По відгукам в Інтернеті та по відгукам своїх знайомих, для навчання вирішив обрати саме ІТ-Академію.
Під час навчання сподобалось викладання, відсутність зайвих предметів та лише необхідна інформація для студентів.
Моя порада майбутнім студентам: постійно навчайтесь, програмуйте кожен день, кожну годину, кожну хвилину. І тоді побачите результат. Також вчіть англійську мову, адже це дуже важливо і в технічній документації і в спілкуванні з замовниками.
Мені подобається працювати веб-розробником, адже я одразу можу побачити результат своєї роботи.
Олег, 09.01.2017, 14:39
Навчався в ІТ-Академії близько року. Здебільшого навчання сподобалося. Викладачі подають матеріал цікаво і доступно. Всі вони працюючі програмісти і чітко розуміють, які саме знання необхідні для програміста. В ході навчання ніхто з викладачів не пояснював як в космос літати. Я закінчив ВНТУ факультет ФАКСУ порівнюючи кількість отриманих знань пов’язаних саме з роботою программіста то ІТ-Академія дає за рік більше ніж за 5-ть років університет. У нашій групі взагалі до кінця дійшли здебільшого люди в яких не було саме технічної освіти.
На початку навчання мені здавалося що вчитися програмувати рік це дуже довго. Коли навчання підходило до завершення вже було чітко зрозуміло, що обсяг необхідних знань для роботи програмістом дуже великий. Тому при навчанні раджу постійно робити всі завдання які задають додому, спочатку легкі а згодом все важчі, так як графік навчання дуже інтенсивний.
Залишити коментар

Усі курси в Вінниці, а також ВНЗ в Вінниці, коледжі та технікуми в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок