Опис курсу

Обсяг курсу: бухгалтерський облік з нуля в комплексі c 1С 8. 3+ головний бухгалтер складається з 96 ак. / Години.

Час проведення: ранок, день, вечір. Без вихідних

Всім слухачам видається лекційний матеріал, учбова версія програми 1С8.3 + методичка по 1С8.3.100% практики.

100% практики. На даному курсі вже з першого заняття ви навчитеся оформляти бухгалтерські проводкі.узнаете що таке дебет, кредит, сальдо, ОСВ. Ви дізнаєтеся як зареєструвати підприємство, відкрити ФОП, дізнаєтеся свої права, пільги. На заняттях ви відчуєте себе бухгалтерами на підприємстві, які купують -оплачівают, звіряють, приймають на роботу, нараховують зарплату, лікарняні відпустки. Робота касира, кадровика, менеджера з продажу входить в даний курс. На цьому курсі ви навчитеся складати баланс.фінансовую та статистичну звітність, звіти. Програма Медок для передачі звітності в електронному вигляді розглядається на курсах. Всі заняття проводяться на прикладі діяльності підприємства платників податків на загальній системі оподаткування + НДС.Отдельной темою - регистрация ФОП, ведення обліку та отчетность.Всем слухачам видається учбова версія програми 1с 8,3 для занять вдома. Ціна курсу: 3900грн. Оплата частинами.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Тетяна, 22.07.2015, 17:43
Рекомендую курси бухгалтерів в комплексі з 1С +головний бухгалтер. Я маю дві вищі освіти, але,на жаль тільки на курсах навчилася працювати бухгалтером. Вважаю, що керівник повинен контролювати бухгалтера. Дуже сподобалось! Тільки курси в Фастові в навчальному центрі Пульс, до цього вчилася в навчальному центрі в Києві - 30чоловік в групі, а тут 4 .
Лидия, 10.07.2015, 18:42
Спасибо за обучение на компьютере. Легко и понятно.
Татьяна Ивановна, 10.07.2015, 18:40
Хочу выразить большую благодарность Наталии Петровне ,что организовала в Фастове такой центр обучения. Очень удобно , не нужно ездить в Киев и что самое главное -тебе все внимание ,группы небольшие. Очень внимательная,хорошо и понятно рассказывает . рекомендую всем Спокойну веду бухгалтерию своего предприятия.
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок