Опис курсу

Хочете освоїти Нарощування вій, Ламінування вій, дізнатися все про ефекти і методи нарощування, про процедуру виконання ламінування вій? Приходьте до учбового центру «Індустрія краси» на курси «Нарощування вій», «Ламінування вій" і по закінченню навчання Ви станете справжнім майстром.

На курсі "Нарощування вій" наш викладач розповість про необхідні інструменти і матеріали для проведення даної процедури, про основні етапи процедури нарощування. організації робочого місця. За програмою даного курсу Ви, під керівництвом досвідченого майстра, будете виконувати нарощування та зняття вій на практиці. Також викладач розповість Вам про правильний догляд за нарощеними віями, про переваги і недоліки даної процедури.

У програмі курсу "Ламінування вій": особливості виконання, покрокова технологія виконання даної процедури, нюанси роботи з матеріалами для ламінування і засобами по догляду після. Також, ми допомагаємо Вам осягнути ази правильного просування даної послуги і цінову політику. І, найголовніше, в програмі курсу: відпрацювання на практиці процедури ламінування вій на моделі, під керівництвом досвідчених майстрів «Індустрії краси». Навчання проводять професіонали високого рівня, у зручний для Вас час. Весь свій досвід і майстерність наш викладач готовий передати Вам. Ви зможете розраховувати на нашу підтримку і по завершенню навчання. Адреса нашого сайту: http://industrybeauty.com.ua Викладачі Індустрії краси прагнуть до того, щоб наші учні отримали максимум від відвідування курсів і саме тому 87% наших учнів з успіхом працюють в сфері краси. Також, у нас Ви зможете пройти навчання за наступними напрямками: класичний лікувальний масаж, універсальний масаж, антицелюлітна програма, стоун - терапія, перманентний макіяж, косметологія, візаж, перукарське мистецтво, манікюр - педикюр, нарощування нігтів, нарощування вій. Звертайтеся до Учбового центру Індустрія краси за адресою: м Херсон, проспект Ушакова, 43 (готель Київ), офіс 308 (3 поверх), на сьогоднішній день - ми кращі в своїй справі.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
IdMuza, фортепіано і вокал
IdMuza, фортепіано і вокал
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок